“Za svaku pohvalu”

Rangiran na 22. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 16. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent, odvojen nepušački deo, izvrsna hrana i veoma obilne porcije, ljubazno osoblje. Doći ćemo ponovo.

Hvala korisniku VesnaS82

Komentar je napisan: 4. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Za pocetak uvek narucujem potaz od brokolija. Veoma ukusan i zdrav obrok. Cak sam i kod kuce pocela da ga spremam. Kapreze salata je fina. File od tune je fantastican. Cezar salata je odlicna takodje ali ja narucujem pola porcije, jer se cela porcija servira u jednoj velikoj ciniji. I u basti je prijatno za jelo kao i unutra.
Usluga vrlo vredna, kulturna i profesionalna.
Jedva cekam da opet idem na rucak tamo.

Hvala korisniku Novosadjanke
Komentar je napisan: 6. maj 2019.

Prvi put u restoranu, ali drugi u Novom Sadu neću ni tražiti. Odlična lokacija, divan ambijent, osoblje ljubazno i profesionalno. Hrana zaista odlična, dimljena kolenica u testu i sosu od crnog piva sa mladim krompirom za svaku preporuku, a i ostalo je bilo ukusno. Kolači su takođe odlični i izbor je veoma zanimljiv.

Hvala korisniku VladaMarkovic
Stanko T, Guest Relations Manager objekta Restoran Gondola, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. jun 2019.

Hvala Vam na povratnoj informaciji i na lepim rečima. Drago nam je da ste zadovoljni našom uslugom i izborom hrane. Trudimo se da uvek ispunimo sva očekivanja i da svi gosti uživaju u potpunosti.
Vidimo se ponovo!

Restoran Gondola

Komentar je napisan: 14. april 2019.

Ocena 3-, i to samo zato sto je kuvar i posluga odlicna a skinuo sam 2 ocene jer su porcije za decu a ne za odraslog coveka, pogotovo muskarca.

Ja kada dodjem u restoran ocekujem da odem kuci punog stomaka a ne da moram posle sebi da pravim drugi rucak jer sam i dalje gladan. Jos jedna ogromna zamerka mi je sto je mesa bilo manje od krompira a treba da bude obrnuto. To je nedopustivo i nekulturno od strane restorana, jer ja nisam narucio krompir sa mesom vec meso sa krompirom. Bilo je max 100 g mesa i bar 250/300 g krompira (znam da procenim verujte).

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku lordofsynth

Hvala nam na povratnoj informaciji. Vaše mišljenje nam mnogo znači. Uvek se trudimo da poboljšamo uslugu i da ispunimo sva očekivanja.

Gondola tim

Komentar je napisan: 14. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran u koji rado dolazim na ručak svaki put kada sam u Novom Sadu. Osoblje je izuzetno ljubazno, uvek nasmejani i raspoloženi da objasne sve. Paste i pizze su na svetskom nivou, tuna steak preukusan, pačerina odlična! Slatkiši su sjajni, širok izbor, čokoladne kugle su za svaku preporuku.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku as_livingstone
Stanko T, Public Relations Manager objekta Restoran Gondola, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. decembar 2018.

Hvala Vam na povratnoj informaciji i na lepim rečima. Drago nam je da uvek ispunjavamo Vaša očekivanja i da ste zadovoljni našom uslugom i ponudom.
Vidimo se ponovo!

Restoran Gondola

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Gondola gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Restoran Gondola – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!