“Odlični deserti”
Komentar o hotelu Petrus Cafe Gallery Bar

Petrus Cafe Gallery Bar
Rangiran na 8. mestu od 329 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: 10. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Naišli na deserte...sudeći prema njima, i ostala hrana im je vjerojatno vrhunska. Velike porcije, lijepo ukrašeno.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Zoran J

Komentar je napisan: 7. april 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od najlepših ambijenata u Novom Sadu! Izvrsna hrana, ljuazno osoblje i fenomenalna lokacija! Nije ni čudo što je uvek puno! Odlično mesto za svaku priliku!

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku anamnikolic
Komentar je napisan: 10. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Vidio sam jednu kritiku o neljubaznosti osoblja. Siguran sam da je menadžment restorana poradio na tom pitanju, jer sam veoma zadovoljan ljubaznošću osoblja. Subota veče, sve rezervisano, i iskombinovali su slobodan sto za nas. Hvala! Ljubaznost na visokom nivou, hrana odlicna, cijene i više nego povoljne.

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku MonteN20
Igor K, Manager objekta Petrus Cafe Gallery Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. mart 2018.

Hvala puno!!

Komentar je napisan: 4. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Da krenem od lokacije, sjajna je, imate pogled na Zmaj Jovinu, ako ste na spratu vidite celu crkvu :) usluga odlicna, malo smo kasnili na dorucak ali izasli su nam u susret i posluzili ga malo kasnije, konobari i pored sve ove guzve su bili ljubazni i posvetili nam dovoljno paznje.
Ambijent je nesvakidasnji, gde god pogledate ima neki zanimljiv detalj. Ventilatori od propelera, udobne fotelje kao u dnevnoj sobi.. sjajno. Hrana je fenomenalna, porcije su ogromne, ali ne radi se o kvantitetu vec i o kvalitetu, preukusno je. Namirnice su odlicnog kvaliteta, prsuta je bozanska, paradajz..ma sve. Zaista smo prezadovoljni svim. I svakako cemo se ponovo vracati.

Datum posete: februar 2018.
1  Hvala korisniku Wehea
Igor K, Manager objekta Petrus Cafe Gallery Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. februar 2018.

Postovana, mnogo vam hvala na ovin lepim recima!! S postovanjem Petrus

Komentar je napisan: 4. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Caffe restoran Petrus je mesto koje ima zaista dobru lokaciju u Novom Sad, enterijer koji je veoma lep i uvek je pun.
Hrana je odlicna ali najveci i najlosiji utisak su na mene apsolutno svaki put, a bio sam oko 7 puta konobari koji su sramotno ne ljubazni.
Ono sto moji prijatelji i ja uvek primetimo da te sluze prema tome sta porucis. Veoma ne profesionalno. Ali svaki put kad dodjem vidim da rade novi ljudi sto je pohvala vlasniku jer primecuje koliko je usluga losa.
Sve u svemu dolazicu i dalje i nadam se da cu konacno dobiti uslugu sa malo osmeha. Petrus Hvala Vam na dobroj hrani.

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku rankomiletin
Igor K, Vlasnik objekta Petrus Cafe Gallery Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. januar 2018.

Postovani Ranko,
zelim da vam se zahvalim na dobronamernoj kritici.
Naravno da primecujemo mane nasih konobara.
Jako je tesko u danasnje vreme naci 20-tak dobrih konobara i da svi budu ok.
Iz vaseg teksta vidim da je kritika dobronamerna i stoga vas molim da se sledeci put vec u lokalu pozalite menageru na konkretnog konobara i uslugu.
Veliko hvala, vas Petrus.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Petrus Cafe Gallery Bar gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Petrus Cafe Gallery Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!