“Zanimljivo, drugačije”
Komentar o hotelu Petrus Cafe Gallery Bar

Petrus Cafe Gallery Bar
Rangiran na 8. mestu od 329 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: 19. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Zanimljiv enterijer ovog kafića, restorana, upotpunila je kvalitetna usluga, stvarno uslužno osoblje, nenametljivo. Kafa je odlična, kolači preukusni. Vratit ćemo se opet!

Hvala korisniku Vitomi

Komentar je napisan: 18. jun 2018. sa mobilne aplikacije

U Petrus kafe restoranu smo za foručak probali picu. Mocarela, rukola, pelat. Izuzetno smo zadovoljni!

Hvala korisniku delfinum
Komentar je napisan: 10. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Naišli na deserte...sudeći prema njima, i ostala hrana im je vjerojatno vrhunska. Velike porcije, lijepo ukrašeno.

Hvala korisniku Zoran J
Komentar je napisan: 7. april 2018. sa mobilne aplikacije

Jedan od najlepših ambijenata u Novom Sadu! Izvrsna hrana, ljuazno osoblje i fenomenalna lokacija! Nije ni čudo što je uvek puno! Odlično mesto za svaku priliku!

Datum posete: januar 2018.
Hvala korisniku anamnikolic
Komentar je napisan: 10. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Vidio sam jednu kritiku o neljubaznosti osoblja. Siguran sam da je menadžment restorana poradio na tom pitanju, jer sam veoma zadovoljan ljubaznošću osoblja. Subota veče, sve rezervisano, i iskombinovali su slobodan sto za nas. Hvala! Ljubaznost na visokom nivou, hrana odlicna, cijene i više nego povoljne.

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku MonteN20
Igor K, Manager objekta Petrus Cafe Gallery Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. mart 2018.

Hvala puno!!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Petrus Cafe Gallery Bar gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Petrus Cafe Gallery Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!