“0”
Komentar o hotelu Petrus Cafe Gallery Bar

Petrus Cafe Gallery Bar
Rangiran na 8. mestu od 329 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: 4. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Prelep enterijer i preukusna hrana, vise nego dovoljno predispozicija za fenomenalan lokal ali jako neljubazno i sporo osoblje

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Milica B
Igor K, Manager objekta Petrus Cafe Gallery Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. novembar 2018.

Postovana Milice,
zao nam je, sto ste i pored svega sto ste nabrojali u superlativu ipak odlucili da nas ocenite sa jedinicom zbog neprijatnosti sa konobarom.
Molim vas da nam, ako nije problem, kazete u koje vreme ste bili, koji dan i u kom delu restorana, da bi mogli da utvrdimo o kom konobaru se radi.
Nadamo se da cemo u buducnosti moci da vas ugostimo ponovo.
Srdacno, vas Petrus.

Komentar je napisan: 4. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana je jako ukusna, enterijar prelep,ocaravajuci. Steta sto usluga nije ni priblizno profesionalnoj.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Marija J

Postovana Marija,
Nadamo se da cemo u buducnosti moci da vas ugostimo ponovo.
Srdacno, vas Petrus.

Komentar je napisan: 13. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale za enterijer i lokaciju lokala. Konobari za svaku pohvalu. Cene nisu jaka sa obzirom na izgled i uslugu lokala. E sad...klopa zaista osrednja...Paste su ok, mada meso osrednje. Možda nismo potrefili, ali blago razočaranje!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku taraya84
Komentar je napisan: 3. oktobar 2018.

Ovo je pravo mesto gradskog okupljanja. U samom centru grada, veoma prijatan osećaj i jednostavno za dogovor o sastanku. To je mesto za sve one koji vole onu pravu, pozitivnu gradsku vrevu. Ovde ćete se osećati kao da ste u centru neke metropole. Uvek puno ljudi u lokalu (koji je inače ogroman), i još više onih koji šetaju po centru. Ovo je mesto gde je pogodno da boravite u bilo kom delu dana.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku salens10
Igor K, Manager objekta Petrus Cafe Gallery Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. oktobar 2018.

Hvala puno!!

Komentar je napisan: 19. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Zanimljiv enterijer ovog kafića, restorana, upotpunila je kvalitetna usluga, stvarno uslužno osoblje, nenametljivo. Kafa je odlična, kolači preukusni. Vratit ćemo se opet!

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Vitomi

Putnici koji su gledali informacije o mestu Petrus Cafe Gallery Bar gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Petrus Cafe Gallery Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!