“Predivno mesto za osvezenje”
Komentar o hotelu Petrus Cafe Gallery Bar

Petrus Cafe Gallery Bar
Rangiran na 8. mestu od 329 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Kafic je na dobroj lokaciji u centru grada ,lepo je opremljen sa ukusom , ima bastu i posluga je odlicna i brza .cene su pristojne i za pice i za jelo.Izbor je velik i ne ceka se dugo.Muzika je odlicna i uvek je kafic pun ljudi !

Hvala korisniku AleksandraM2985
Igor K, Manager objekta Petrus Cafe Gallery Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Postovana Aleksandra,
hvala na poseti i za vas komentar.
Nadam se da ce te nas posetiti ponovo!

Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Super restoran, hrana ok, osoblje simpatično. Svidja mi se ambijent pogotovo sad kad je ukrašen! Samo da je malko brža usluga, ali ok

Hvala korisniku Gurman46

Postovani,
zadovoljstvo nam je sto ste bili nas gost.
Hvala za komentar i nadam se da cete doci ponovo.

Komentar je napisan: 8. novembar 2018.

Izuzetno opremljen prostor. Iz svakog detalja se vidi sa koliko pažnje i ukusa je ovaj kafe restoran opreman. Možda je glupo, ali otiđite samo u toalet. Tu se vidi koliko se polaže na čistoću, izgled,...
Hrana je odlična, ali po meni osnovni je utisak, da je ovo prava gradska kafana. Od vremena kada je zatvoren nekadašnji Zagreb (novonastala Atina nije uspela da zadrži taj status glavnog dnevnog gradskog okupljanja), ponovo je Novi Sad dobio mesto u srcu grada gde ćete se opustiti u društvu prijatelja na kafici, ili popričati sa poslovnim partnerima uz neku "klopicu".
Sve to u izuzetno prijatnom ambijentu.

1  Hvala korisniku salens10
Igor K, Manager objekta Petrus Cafe Gallery Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. novembar 2018.

Postovani Sale,
hvala vam na lepim recima.
Puno nam znace da bi istrajali u postavljenim standardima.
Ocekujemo vas, Vas PETRUS.

Komentar je napisan: 4. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Prelep enterijer i preukusna hrana, vise nego dovoljno predispozicija za fenomenalan lokal ali jako neljubazno i sporo osoblje

Hvala korisniku Milica B
Igor K, Manager objekta Petrus Cafe Gallery Bar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. novembar 2018.

Postovana Milice,
zao nam je, sto ste i pored svega sto ste nabrojali u superlativu ipak odlucili da nas ocenite sa jedinicom zbog neprijatnosti sa konobarom.
Molim vas da nam, ako nije problem, kazete u koje vreme ste bili, koji dan i u kom delu restorana, da bi mogli da utvrdimo o kom konobaru se radi.
Nadamo se da cemo u buducnosti moci da vas ugostimo ponovo.
Srdacno, vas Petrus.

Komentar je napisan: 4. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana je jako ukusna, enterijar prelep,ocaravajuci. Steta sto usluga nije ni priblizno profesionalnoj.

Hvala korisniku Marija J

Postovana Marija,
Nadamo se da cemo u buducnosti moci da vas ugostimo ponovo.
Srdacno, vas Petrus.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Petrus Cafe Gallery Bar gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Petrus Cafe Gallery Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!