“Savrsena atmosfera”
Komentar o hotelu Petrus Cafe Gallery Bar

Petrus Cafe Gallery Bar
Rangiran na 6. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: 21. novembar 2020.

Na prvi pogled mozda prenatrpan, ali je klopa savrsena, i za vegetarijance i za obozavatelje mesa, usluga mozda nije za 5 ali samo zato sto je uvek guzva. Za svaku preporuku.

Hvala korisniku Aleksa_masaza

Komentar je napisan: 30. jul 2020.

Jedva čekam da se vratim u Novi Sad samo da bih ovde jela. Eto koliki su utisak ostavili na mene i mog momka.
Sve je savršeno!

Hvala korisniku a_milica207
Komentar je napisan: 22. jul 2020.

Jedan od najlepsih i najozbiljnijih lokala u Novom Sad. Usluga je na visem nivou kao i hrana i preukusni deserti.

Hvala korisniku DjelaMarkovic
Komentar je napisan: 7. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Atmosfera živa, osoblje zaista veoma ljubazno, uslužno, kulturno, čak i ako je gužva, a uvek je, potrude se da nadju mesto za vas, ako je moguće. Danas sam probala tiramisu, predivan je.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku MikikoJakako
Komentar je napisan: 3. mart 2020.

Jako lep ambijent. Konobari uvek ljubazni. Hrana je ukusna, cezar salata i salata sa 3 vrste mesa su odlicne.

Hvala korisniku MissMilitsa

Putnici koji su gledali informacije o mestu Petrus Cafe Gallery Bar gledali su i

Petrus Cafe Gallery Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!