“Prijatno iskustvo”

Loft Coffee & Food Bar (LOFT DOWNTOWN)
Rangiran na 35. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Raspon cena: 236 US$ - 1.418 US$
Komentar je napisan: 20. decembar 2019.

Lokal u centru, moderan i lep enterijer, prijatno mesto za razgovor sa prijateljima, poslovni doručak. Kafa odlična, svaki put biram po preporuci konobara koji umeju da objasne specifičnost svake. Hrana raznovrsna, od laganih do sitih obroka. Konobari izuzetno ljubazni, nenametljivi a uslužni.

1  Hvala korisniku tatjanatatjana1

Komentar je napisan: 3. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Simpatican lokal sa osvezavajucom kuh8njom i velikim izborom picq, narocito kafa..hrana, iako fenserajski osmisljena iznenadjujuce ukusna

1  Hvala korisniku Јелена П
Komentar je napisan: 2. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Bio sam na dve lokacije, u centru i u Promenadi!Loša hrana sa još gorim osobljem! Konobar užasno neljubazan (centar) , hrana ispod svakog očekivanja....sve u svemu nikad više!

3  Hvala korisniku semperfi888
Komentar je napisan: 1. januar 2019.

Logt coffee je prelep moderan lokal u samom centru Novog Sada. Pre svega kao sto i samo ime kaze ima odličnu kafu a onda sve ostalo. Lično volim kad mi je kafa s mlekom i puno pene u obliku srca ili nekog drugog znaka. Volim i sveže ceđenu narandžu koja bude u staklenoj posudi u obliku tegle.Za ljubitelje slatkiša. Slatkiši su im vrlo ukusni i zanimljivi. Nećete pogrešiti ako bilo koji izaberete.

Datum posete: septembar 2018.
Hvala korisniku StanislavaP42
Komentar je napisan: 22. novembar 2018.

Obišao sam sve LOFT kafiće u poslednjih mesec dana i svugde je lepo, ukusno sve što se naruči, ali jedna stvar mi je upala u oko. Osoblje u Promenadi je mlado željno dokazivanja i najuslužnije od svih loft kafića u NS. Jedva čekamo otvaranje kuhinje u petak. Pooozdrav!

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku jesicspasoje

Putnici koji su gledali informacije o mestu Loft Coffee & Food Bar (LOFT DOWNTOWN) gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Loft Coffee & Food Bar (LOFT DOWNTOWN) – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!