“Overwhelmingly bad.”
Komentar o hotelu Salti - Vegan Fast Food

Salti - Vegan Fast Food
Rangiran na 87. mestu od 372 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: 1. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Moram da napomenem da je vlasnik zaista jako ljubazan i to je uticalo na ocenu ali jednostavno nije dovoljna samo ljubaznost. Naručila sam falafel idok sam čekala da se napravi, pročitala sam da je u u Saltiju najbolji falafel u gradu, to me je izuzetno obradovalo. Medjutim, ono što sam dobila, u najboljem slučaju može da se nazove ćufta od leblebije. Imalo je vrlo slican ukus kao cufta s mesom, a to jednostavno ne može da bude falafel i ne može tako da se zove. Plus imale su neki čudan, pomalo uzegao ukus, što se odrazilo na to da sam posle obroka imala jako čudan osećaj težine u želucu.
Jako mi je žao, ali ne bih zaista nikome preporučila posetu, niti sama planiram da se vraćam.

Hvala korisniku I1365YRmarial

Komentar je napisan: 12. april 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: april 2018.
GimpelAkos, Owner objekta Salti - Vegan Fast Food, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. april 2018.

Komentar je napisan: 13. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: mart 2018.
GimpelAkos, Owner objekta Salti - Vegan Fast Food, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. mart 2018.

Komentar je napisan: 6. mart 2018.

Datum posete: februar 2018.
GimpelAkos, Owner objekta Salti - Vegan Fast Food, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. mart 2018.

Komentar je napisan: 14. februar 2018.

Datum posete: januar 2018.
GimpelAkos, Owner objekta Salti - Vegan Fast Food, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. februar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Salti - Vegan Fast Food gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Salti - Vegan Fast Food – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!