“Odlicno mesto”
Komentar o hotelu IBeer Concept Bar

IBeer Concept Bar
Rangiran na 204. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu

Klopa odlicno uparena sa ponudom piva. Obozavam ovo mesto i opustenu atmosferu, cesto dolazim sa ortacima na pivo i klopu

Hvala korisniku Sladjana P

Komentar je napisan: 26. septembar 2019.

Bili smo par puta u ovom baru, imaju fenomenalan izbor piva i odličnu klopu, izdvojio bih pivo Hopster IPA i skndinavske hot dogovoe

Komentar je napisan: 5. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Jedan od retkih lokala koji nam se dopao svojom neposrednoscu i jedinstvenom uslugom. Topla preporuka

Datum posete: februar 2019.
Komentar je napisan: 8. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična kafa, odlična piva. Skandinavski hot-dog je fantastičan. Cene su izuzetno povoljne. Pili smo mau-thai koktel koji nas je pozitivno iznenadio

Datum posete: oktobar 2018.
Komentar je napisan: 24. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Odličan provod i hrana u pabu u centru grada!
nabolje pivo u Srbiji Black Turtle i Sindikat!!!
Toplo preporučujem!!!

Datum posete: novembar 2017.
1  Hvala korisniku VjekoslavJ5

Putnici koji su gledali informacije o mestu IBeer Concept Bar gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

IBeer Concept Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!