Prezident Hotel
Varad Inn Hostel and Cafe(Novi Sad)(Najbolje za vaš novac!)
32 US$
65 US$
41 US$
65 US$
58 US$
  • Besplatni parking
Hotel Car-Royal Apartments(Novi Sad)(Najbolje za vaš novac!)
31 US$
40 US$
36 US$
48 US$
58 US$
Hotel Vigor(Novi Sad)
Expedia.com
  • Besplatni parking
City Hostel(Novi Sad)(Najbolje za vaš novac!)
31 US$
24 US$
Hostelworld.com
Hotel Leopold I(Petrovaradin)
154 US$
140 US$
Expedia.com
Komentar je napisan: 18. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Soba je mala i mracna(zidovi su crni),gleda u zid druge zgrade, na -1 nivou, pored je spa centra. Katastrofa..
Spa centar je mali, nema mesta za vise od 7-8 ljudi u isto vreme.
Sve, samo ne hotel sa pet zvezdica.

Osoblje je ljubazno. Dorucak za hotel sa tri zvezdice.

Datum boravka: novembar 2016., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Nikola P
Komentar je napisan: 26. februar 2016. sa mobilne aplikacije

Odlican hotel koji je zadovoljio sve moje potrebe. Hrana odlicna, soba prostrana, besprekorno cista, prelep unutrasnji bazen. Imaju i spoljasnji, tako da se na leto ponovo vracam. Hotel za svaku pohvalu!

Datum boravka: februar 2016., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Lady A
Komentar je napisan: 10. februar 2016.

Udobno...cisto....mirno...tiho....ljubazno osoblje...na lepom mestu..bajkovito...sve u svemu fenomenalan romanticni vikend uz pristojne cene. Za svaku pohvalu!
Hotel ima spa centar , saunu, prostoriju za masazu, koji su besprekorno cisti i gde nema guzve.
Nadamo se skorijem povratku.

• Datum boravka: februar 2016., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Mishanati
Komentar je napisan: 26. oktobar 2015. sa mobilne aplikacije

Provela sam tri dana u Prezident Best Western hotelu,tokom kongresa Neurologa Srbije.Mogu reci da sam izuzetno zadovoljna,i da ga najtoplije preporucujem!
Hotel funkcionise u najboljem zapadnom maniru,od recepcije,na kojoj vas docekuju mladi ljudi,prijatni,usluzni,ljubazni i nepretenciozni,hitri mladici koji vam ocas spakuju kola na obezbedjen hotelski parking,a kljuc odloze na sigurno.Sobe su raznih velicina,moja,koja je dvokrevetna,mogla je biti tesna da je dosla i koleginica koja je takodje uplatila.Ovako,za mene samu,bilo je dovoljno prostora.Soba i kupatilo su besprekorno cisti,i funkcionalni.Na podu je odlican,debeli tepih,a grejanje izdasno.Krevet je udoban,perjani pokrivac,vise raznih jastuka..Papuce i bademantil!Dorucak je izvrstan,kvalitetnih namirnuca,odavno nisam popila negde bolju kafu!Imaju u suterenu sladak mali bazen sa mineralnom vodom temperature tela,saunu i djakuzi kadu.Sve deluje dobro odrzavano i cisto.Svaka preporuka,kojim god da ste povodom u N.Sadu!

Datum boravka: oktobar 2015., putovao/la je poslovno
2  Hvala korisniku baron2bak
Komentar je napisan: 25. oktobar 2015.

Da krenemo od lokacije ...ne baš srećno odabrana skoro pola sata hoda od centra,na samoj prometnoj ulici preko puta KC Vojvodine...kolega i ja smo imala plaćenu sobu tri meseca unapred i dobili sobu 607...nećete verovati suturen-videti slike obavezno...buđenje uz agregat za struju ,pogled na memljivi plafon,kao neka soba za radnike i to ne baš omiljene...jedina prednost nismo morali da nosimo stvari do kola bila su odmah tu parkirana...da ne pricam o tome da se neko od osoblja ponudio da nam pomogne...
hrana na nivou hotela sa tri zvezdice...sve uklopljeno bez mnogo ukusa,deluje kao hotel za dnevni boravak za parove ,pretpostavljate vec kakve...

• Datum boravka: oktobar 2015., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku bojanmjovanovic