Hotel Leopold I(Petrovaradin)
140 US$
70 US$
Obaveštenje o popustu! 19% niže od prosečnih cena

Cena koju ste pronašli je za 19% niža od prosečne cene ovog hotela od 86 US$ za noćenje.

Analiziramo cene u periodu od 60 dana i poredimo vaš izbor sa prosečnom cenom istih boravaka da bismo se uverili da dobijate najpovoljniju ponudu.

Hotel Vigor(Novi Sad)
43 US$
  • Besplatni parking
Varad Inn Hostel and Cafe(Novi Sad)(Najbolje za vaš novac!)
38 US$
70 US$
63 US$
  • Besplatni parking
Hotel Car-Royal Apartments(Novi Sad)(Najbolje za vaš novac!)
43 US$
30 US$
Obaveštenje o popustu! 23% niže od prosečnih cena

Cena koju ste pronašli je za 23% niža od prosečne cene ovog hotela od 39 US$ za noćenje.

47 US$
Hotel Park(Novi Sad)
60 US$
  • Besplatni parking
Apartments & Accommodation Novi Sad Stojic(Novi Sad)(Najbolje za vaš novac!)
40 US$
Hostelworld.com
Ile de France(Novi Sad)
44 US$
Obaveštenje o popustu! 12% niže od prosečnih cena

Cena koju ste pronašli je za 12% niža od prosečne cene ovog hotela od 50 US$ za noćenje.

Komentar je napisan: 25. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Sama pomisao da ću voljenu osobu obradovati romantičnim spa vikendom u hotelu sa 5 zvezdica koji pritom pripada grupaciji Best Western hotelima izazvala je radost kod mene... Do dolaska u hotel... Ushićenje je prekinula i zamenila šokom činjenica da sam na jastučnici i posteljini pronašao ni manje ni više nego sasušenu krv.. na moje negodovanje i reklamaciju recepcionerke su se upinjale da me ubede kako je šefica čistačica lično pregledala sobu i kako je to nemoguće. Nisu se obazirale na moje ZAHTEVE da mi dovedu menadžera ili bilo koje odgovorno lice a da nije bedinerka. Momentalno sam hteo da napustim hotel, ali na nagovor supruge smo ostali uz zamenu posteljine. Sledeći šok je bio razvaljen fen u sobi i na kraju "zaboravnost" recepcije da naglase u restoranu da smo naručili romantičnu večeru za dvoje. Usluge i dužnosti recepcije su nula u svakom pogledu. Nisu imali dovoljno dinara kako bih uplatio avans pri chek in, pa sve ostalo što je usledilo. Ostatak osoblja je prosečan, pristojan ali ne na očekivanom nivou. Hrana, ništa posebno... sve u svemu... sada i nikada više.

Datum boravka: februar 2017., putovao/la je sa partnerom
4  Hvala korisniku D M
Komentar je napisan: 11. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna usluga, wellnes i spa, čiste i prostrane sobe, hrana odlična, nije skup za uslugu koju nudi. Jedino je masaža preskupa, kao i upotreba slane sobe, ali to ce ,kažu, promeniti...svakom zahtevu izlaze u susret.

Datum boravka: februar 2017., putovao/la je sa partnerom
2  Hvala korisniku velibor011
Komentar je napisan: 21. decembar 2016.

Divan hotel, romanticna atmosfera, mozda malo slabiji dorucak za hotel 5*, ali sve ostalo je bilo savrseno! S obzirom da je mom suprugu i meni ovo bio poklon za godisnjicu braka, sve je bilo savrseno. Opravdava cenu u potpunosti.

• Datum boravka: decembar 2016., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Aleksandra Z
Komentar je napisan: 26. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Da nije uslusnog i nasmejanog osoblja, tesko da bi se nesto izdvojilo kao vrlo dobro.
Sobe apsolutno nemaju zvucnu izolaciju, te pazite kad idete i gde.
Za decu nema apsolutno nikakvog sadrzaja.
Postoji samo jedno vino koje moze da se popije?!? Jedno vino na casu u hotelu sa 5*?!?
Dorucak osrednji, kafa iz aparata. Ipak hoce da naprave i ono sto nije u standarnoj ponudi.
Kozmetika u toaletu kao u 3*.
Soba cista i uredna, ali daleko od nekog luksuza.
Bazen ima mesta za 7 ljudi.
Ima parking, to je ok.
Hrana van dorucka skroz pristojna.
I, rekoh vec, osoblje je za svaku pohvalu.

Ukratko, bas poslovni hotel...

Datum boravka: novembar 2016., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku SaleBgd
Komentar je napisan: 18. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Soba je mala i mracna(zidovi su crni),gleda u zid druge zgrade, na -1 nivou, pored je spa centra. Katastrofa..
Spa centar je mali, nema mesta za vise od 7-8 ljudi u isto vreme.
Sve, samo ne hotel sa pet zvezdica.

Osoblje je ljubazno. Dorucak za hotel sa tri zvezdice.

Datum boravka: novembar 2016., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Nikola P