“Savršeno!”
Komentar o hotelu Prezident Hotel

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 9 sajtova!
Prezident Hotel
Rangiran na 7. mestu od 27 hotela u Novom Sadu
Komentar je napisan: 12. septembar 2017.

Prelep hotel, prostrane i čiste sobe, raznovrstan doručak i što je najveća prednost sadržajan Wellness i Spa centar, idealan za opuštanje. Takođe bi pohvalila osoblje koje je izuzetno profesionalno i uslužno.

• Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku bojana7120

Komentar je napisan: 6. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Sobe i apartmani čisti, prostrani. Kreveti udobni.Osoblje ljubazno. Unutrašnji bazen i đakuzi renovirani početkom 2017. Odlična lokacija. Bila sam minimum 5-6 puta. Preporuka. Doručak pristojan. Spoljašnji bazen uživancija!

Datum boravka: aprila 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku 1979ORO
Komentar je napisan: 25. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Sama pomisao da ću voljenu osobu obradovati romantičnim spa vikendom u hotelu sa 5 zvezdica koji pritom pripada grupaciji Best Western hotelima izazvala je radost kod mene... Do dolaska u hotel... Ushićenje je prekinula i zamenila šokom činjenica da sam na jastučnici i posteljini pronašao ni manje ni više nego sasušenu krv.. na moje negodovanje i reklamaciju recepcionerke su se upinjale da me ubede kako je šefica čistačica lično pregledala sobu i kako je to nemoguće. Nisu se obazirale na moje ZAHTEVE da mi dovedu menadžera ili bilo koje odgovorno lice a da nije bedinerka. Momentalno sam hteo da napustim hotel, ali na nagovor supruge smo ostali uz zamenu posteljine. Sledeći šok je bio razvaljen fen u sobi i na kraju "zaboravnost" recepcije da naglase u restoranu da smo naručili romantičnu večeru za dvoje. Usluge i dužnosti recepcije su nula u svakom pogledu. Nisu imali dovoljno dinara kako bih uplatio avans pri chek in, pa sve ostalo što je usledilo. Ostatak osoblja je prosečan, pristojan ali ne na očekivanom nivou. Hrana, ništa posebno... sve u svemu... sada i nikada više.

Datum boravka: februara 2017., putovao/la je sa partnerom
3  Hvala korisniku D M
Komentar je napisan: 11. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna usluga, wellnes i spa, čiste i prostrane sobe, hrana odlična, nije skup za uslugu koju nudi. Jedino je masaža preskupa, kao i upotreba slane sobe, ali to ce ,kažu, promeniti...svakom zahtevu izlaze u susret.

Datum boravka: februara 2017., putovao/la je sa partnerom
2  Hvala korisniku velibor011
Komentar je napisan: 21. decembar 2016.

Divan hotel, romanticna atmosfera, mozda malo slabiji dorucak za hotel 5*, ali sve ostalo je bilo savrseno! S obzirom da je mom suprugu i meni ovo bio poklon za godisnjicu braka, sve je bilo savrseno. Opravdava cenu u potpunosti.

• Datum boravka: decembra 2016., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku Aleksandra Z
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Takođe razmislite o ovom smeštaju u Novi Sad i okolini
Hotel Premier Aqua
Br. 1 od 3 u: Vrdnik
84 komentara
Prikaži cene

Prezident Hotel – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Prezident Hotel

Adresa: Futoska 109, Novi Sad 21101, Srbija (Prethodno BEST WESTERN Prezident Hotel)
Lokacija: Srbija > Vojvodina > Novi Sad
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Fitnes centar sa teretanom/Fitnes sala Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Pogodno za decu/porodice Restoran Usluga u sobama Spa centar Apartmani Bazen Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 7. mestu od 27 hotela u Novom Sadu
Raspon cena: 7.603 RSD - 11.963 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 5 — Prezident Hotel 5*
Broj soba: 45
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Booking.com, Hotels.com, Expedia i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Prezident Hotel. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?