“Sve je super!”
Komentar o hotelu Garden Pizza & Salad Bar

Garden Pizza & Salad Bar
Rangiran na 45. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Opis: Naša misija je jednostavna: vrhunska pica za najkraće moguće vreme. Testo sa najkvalitenijim sastojcima peče se svega 3 minuta u tradicionalnoj peći na drva sa temperaturom od preko 450℃.Receptura naše pice se usavršavala više od 40 godina, od kada je poznati novosadski ugostitelj, Mile Pica, otvorio prvu piceriju kod socijalnog - “Napoli" 1978. god.

Usluga bez greske, ambijent je vrlo ugodan. Mozda bi mogli malo prosiriti meni u smislu ponude koja nema testa. Osoblje vrlo usluzno.

Hvala korisniku Koxi021

Komentar je napisan: 17. februar 2020.

Sve je u Gardenu perfektno, hrana, ambijent servis, Toplo preporucujem Garden. Posebno bih izdvojila Prsuta picu koja je sacinjena od vrhunke prsute, arugole. seri paradajza i arugole i odlicnog mocarela sira. Sve je sveze i vrhunskog kvaliteta, ne stedi se ovde... Magicna atmosfera

Hvala korisniku stos66
Komentar je napisan: 12. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Ime vlasnika je bila dovoljna preporuka da posetimo restoran i ocekujemo najbolju pizzu. Covek koji je otvorio prvu pizzeriju u Jugoslaviji, naravno da zna sta radi. Tako je bilo. Najfinije testo, tanko, meko, hrskavo, sve kao sto samo mozete pozeleti. To je prva stvar koja Garden pizze izdvaja od ostalih. Druga stvar su nadevi. Totalno se po ukusu razlikuju od svih ostalih u gradu. Moja preporuka je articoka pizza, sa zavodljivim mirisom, articokama, spanacem, b. lukom, gorgonzolom... Naprosto ocaravajuce. Probali smo i peperoni, Garden ( fantastican utisak ostavlja sveze povrce). I naravno da smo iz ciste znatizelje probali nutela pizzu. I odusevili se... Opet zahvaljujuci predivnom, tankom testu, sasvim dovoljnoj kolicini nutele, sumskog voca, listica nane i sladoleda od vanile. Verujte, vredi svake pare. Lokal je prijatan, osoblje ljubazno. Obavezno posetiti

Hvala korisniku saskabj
Komentar je napisan: 7. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Ako volite Napolitansku pizzu ovo je pravo mesto za vas. Odlični sastojci, fantastično tanko testo, uživanje u svakom zalogaju…

Hvala korisniku Natalija N
Komentar je napisan: 24. jun 2018.

Definitivno najbolja picerija u Novom Sadu, koja bi mogla da stane na crtu mnogim originalnim italijanskim. Živeo sam u Italiji i svašta probao, ovo je najbliže što smo im prišli. Bio sam tamo bar 10 puta i često i poručujemo picu odatle.
Gazda je čuveni Mile Pica, vlasnik prve picerije na Balkanu. Imao je dosta vremena da navežba....
Ambijent je lep, mada fali bašta, Pice prave u peći na drva, testo je od pravog 00 tipa brašna, sir je odličan (pravi, ne biljni), komponenete korektne. Cene su takođe ok.
Malo su "tanji" kad su ostala jela u pitanju, kao i svi naši restorani prekuvavaju rižoto i testo. Salate su OK, ali nemojte ići tamo zbog salate. TAMO IDETE ZBOG PICE!
Fali možda neko točeno kraft pivo u ponudi.

Datum posete: jun 2018.
2  Hvala korisniku Dusan M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Garden Pizza & Salad Bar gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Novi Sad, Vojvodina

Garden Pizza & Salad Bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!