Komentar je napisan: 13. oktobar 2019.

Apsolutno ispod svakog nivoa usluga!za vreme ručka koji traje,kelner dolazi da naplati i odnosi vam karticu!Organizovana animacija za decu izgleda kao da ručate u velikojiugraonici.Kvalitet i izbor hrane diskutabilan.Menadžment hotela ima ozbiljne propuste u radu,nikada više nećemo doći.

Datum boravka: oktobar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku duskab18
sheratonnovisad, Front Office Manager objekta Sheraton Novi Sad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. decembar 2019.

Poštovana,

Zahvaljujemo Vam se na vremenu koje ste izdvojili kako biste ostavili komentar o brunch-u u hotelu Sheraton Novi Sad. Svaka ocena i komentar naših gostiju su nam od izuzetnog značaja.

Vaši utisci preneti su menadžmentu hotela u cilju poboljšanja naših usluga.

Ukoliko se odlučite da opet budete naši gosti, biće nam izuzetno zadovoljstvo da Vas ugostimo i popravimo Vaš prvi utisak.

S poštovanjem,

Komentar je napisan: 4. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Iako prosecnog izgleda spolja, restoran, hol i sobe su lepog izgleda. Usluga je korektna. Mada sam vidjala i bolju. Hrana je standardno dobra. Cene su spram zvezdica (5*) :)
Za poslovne konferencije i sastanke je vrlo preporucljiv. Lociran je vise ka izlazu iz grada.
Od mene predlog da se poseti.

Datum boravka: oktobar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku Novosadjanke
sheratonnovisad, Front Office Manager objekta Sheraton Novi Sad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. septembar 2019.

Poštovana,

Zahvaljujemo Vam se na odabiru Hotela Sheraton Novi Sad. Bilo nam je zadovoljstvo da Vas ugostimo.

Zaista cenimo vreme koje ste izdvojili kako biste ostavili komentar i ocenili naš hotel. Vaši komentari su podeljeni sa svim našim kolegama kao vid konstruktivne kritike i smernica kako bismo nastavili da unapređujemo svoje usluge.

Nadamo se da ćete nas ponovo posetiti u budućnosti.

Srdačan pozdrav,

Sheraton Novi Sad tim

Komentar je napisan: 6. februar 2019.

U januaru smo boravili u hotelu Sheraton u Novom Sadu.
Hotel je nov, dobro opremljen i čist. Osoblje je veoma ljubazno i uvek spremno da izađe u susret.
Međutim, rečeno nam je da đakuzi ne radi i da ne možemo da ga koristimo. Posle 15 minuta došao je drugi gost sa flašom vina koji je najnormalnije ušao u termalnu zonu i koristio đakuzi.
Smatram da konzumacija alkohola je neprimerena i nehigijenska za bilo koji SPA centar, a kamoli za jedan ovakav hotel.
Osoblje se izvinulo ali ne razumem zašto je za neke goste jedna politika a za druge drugačija..
Nadamo se da prilikom sledeće posete neće biti sličnih situacija, svakako planiramo da se vratimo jer je hotel stvarno jedan od najboljih u Novom Sadu.

Datum boravka: januar 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Avanturista
sheratonnovisad, Front Office Manager objekta Sheraton Novi Sad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. februar 2019.

Poštovani,

Zahvaljujemo Vam se na odabiru Hotela Sheraton Novi Sad, kao i na vremenu koje ste izdvojili kako biste ostavili komentar o svom boravku.

Vaš komentar i utisci su podeljeni sa celim timom kao vid konstruktivne kritike i smernica kako možemo da napredujemo, unapredimo sve segmente poslovanja i pružimo besprekornu uslugu našim gostima.

Radujemo se prilici da Vas uskoro ponovo ugostimo i svaki Vaš naredni boravak učinimo nezaboravnim.

Srdačno,

Komentar je napisan: 30. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Osoblje je jako ljubazno, pomaze u svakom trenutku, sobe su prostrane, svetle, komforne, krevet je preudoban , hrana je odlicna i raznovrsna, ima wifi, tertanu, sve u svemu jako pozitivno iskustvo..

Datum boravka: novembar 2018.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku TijanaM168
sheratonnovisad, Front Office Manager objekta Sheraton Novi Sad, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. januar 2019.

Poštovana TijanaM168,

Zadovoljstvo nam je što ste bili naš gost i veoma nas raduje da je naše osoblje svojim trudom i ljubaznošću učinilo Vaš boravak nezaboravnim.
Veoma nam je drago da ste uživali u komforu našeg hotela tokom boravka i da smo ispunili Vaša očekivanja.

Neizmerno se radujemo ponovnom susretu.

Srdačno,

Dunja Starcevic
Front Office Manager
Sheraton Novi Sad
dunja.starcevic@sheratonnovisad.com

Komentar je napisan: 15. oktobar 2018.

Hotel je na odličnoj poziciji, iako je situiran na glavnoj prometnici ne čuje se promet u sobama, sve ekstra perfektno, pogled iz spa centra idiličan... osoblje jako ljubazno i ugodno. Restoran i bar jako ugodno za druženje te veliki izbor hrane i pića, za svaku preporuku, cijena - usluga= odlično

Datum boravka: oktobar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Pegi P

Poštovana Pegi,

Zahvaljujemo Vam se na vremenu koje ste izdvojili kako biste ostavili komentar o Vašem boravku u hotelu Sheraton Novi Sad.
Izuzetno nam je zadovoljstvo da ste uživali u našem hotelu tokom boravka i da smo ispunili Vaša očekivanja.

Biće nam izuzetno zadovoljstvo i čast da Vas naše ljubazno osoblje opet ugosti.

S poštovanjem,

Dunja Starcevic