Prezident Hotel(Novi Sad)
Besplatno otkazivanje do 28.07.
86 US$
Expedia.com
  • Besplatni parking
Varad Inn Hostel and Cafe(Novi Sad)(Najbolje za vaš novac!)
Besplatno otkazivanje do 25.07.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
38 US$
  • Besplatni parking
Besplatno otkazivanje do 21.07.
47 US$
  • Besplatni parking
Besplatno otkazivanje do 25.07.
Rezervišite odmah, platite pri boravku
41 US$
  • Besplatni parking
Hotel Car-Royal Apartments(Novi Sad)(Najbolje za vaš novac!)
Hotel Park(Novi Sad)
Ile de France(Novi Sad)
Komentar je napisan: 15. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Sasvim slučajno smo ga ugledali, na sasvim dobroj lokaciji odakle je sve dostupno. Ima obezbeđen parking, sobe su sasvim ok, ni male ni velike taman koliko da se prenoći. Sve u svemu veoma zadovoljni uslugom, što je najbitnije veoma je čisto i uredno, a i cene su vrlo pristupačne. U svakom slučaju kad nam sledeći put bude trebalo noćenje u Novom Sadu sigurno ćemo odsesti u ovom hotelu.

Datum boravka: novembar 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Simanaa
Komentar je napisan: 1. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Kako se mali francuski ležajevi mogu nuditi da u njima spava dvoje ljudi koji su samo kolege, zar je to profesionalno. Ovakav odnos prema gostima je pokvario sve ostalo što je dobro, da li bi neko od zaposlenih u ovom hotelu spavao zajedno sa svojim kolegom u onom samo malo većem krevetu za jednoga. Svaka pohvala za doručak. Trebalo bi da uče od profesionalaca u Nišu, Kragujevcu, Topoli, Kruševcu, Jagodini.......

Datum boravka: avgust 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Aktinidija
Hotel Vigor H, Manager objekta Hotel Vigor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 5. oktobar 2017.

Poštovani,

Hvala Vam na komentaru i preporukama. Izvinjavamo se na neprijatnosti koju ste imali, ali sigurni smo da ste dobili sobu koja je rezervisana za Vas. Jako nam je žao što ste imali neprijatnost, ali ste nas trebali obavestiti da Vam soba ne odgovara i sigurno bi ste dobili sobu sa dva razdvojena ležaja.
Iskreno se nadamo da će te i u buduće biti naši gosti i da ovih nepilika neće biti.

Hvala na razumevanju.

S'poštovanjem,
Hotel Vigor

Komentar je napisan: 4. maj 2017.

Odavno nisam boravila u ovakav hotel. Mozda cijena jeste malo skuplja ali na neki nacin se isplati. Ljubazno osoblje i uvijek tu za pomoc. Preporucila bih svima, dorucak jako pristojan i uredan. U svakom smislu odlicno!

Datum boravka: maj 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku 555edisah
Komentar je napisan: 4. maj 2017.

Hotel je smesten na dobroj lokaciji i povezan sa ostatkom grada, vrlo lako se dolazi do centra grada. Sto se tice sobe manja ali prakticna i udobna ima sve sto je potrebno ali jedina zamerka sto je bila sa pogledom na glavnu ulicu pa je bilo malo bucno. Osoblje je i vise nego ljubazno, izasli su nam u susret sto se tice svega, a osoblje iz kuhinje cista 10. Sisli smo na dorucak pred sam kraj i nije bilo puno stvari ostalo na svedskom stolu ali je zato kuvarica iznela sve sto smo hteli, SVAKA CAST! sve u svemu ocenila bi sa 9 od 10 :D

Datum boravka: april 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku marijai139
Komentar je napisan: 27. januar 2017.

Hotel je nov, na lijepoj i lako dostupnoj lokaciji. Soba je bila predivna, cista, moderno namjestena. Kupatilo divno sredjeno, cisto - sto je najbitnije, odrzavano. Osoblje na nivou, uvijek dostupno, kao i s osmijehom. Toplo preporucujemo!

Datum boravka: januar 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku 347asas