“Sve najbolje za hotel Vigor”
Komentar o hotelu Hotel Vigor

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 7 sajtova!
Hotel Vigor
Rangiran na 4. mestu od 27 hotela u Novom Sadu
Komentar je napisan: 29. novembar 2017.

Veoma ljubazno i profesionalno osoblje. Hotel krasi dobar ugođaj i kvaliteta usluge. Posebno bih pohvalio gospodina Mladena koji nam je stvarno pružio sve potrebne informacije i na svoju inicijativu dao najbolje preporuke koje stvari pogledati i vidjeti u gradu te koje lokale (restorane, kafiće i sl.) posjetiti. Svakako zbog neočekivano dobre atmosfere i pristupa djelatnika hotela se planiram u skoroj budućnosti opet vratiti.

• Datum boravka: novembra 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Frane B

Komentar je napisan: 15. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Sasvim slučajno smo ga ugledali, na sasvim dobroj lokaciji odakle je sve dostupno. Ima obezbeđen parking, sobe su sasvim ok, ni male ni velike taman koliko da se prenoći. Sve u svemu veoma zadovoljni uslugom, što je najbitnije veoma je čisto i uredno, a i cene su vrlo pristupačne. U svakom slučaju kad nam sledeći put bude trebalo noćenje u Novom Sadu sigurno ćemo odsesti u ovom hotelu.

Datum boravka: novembra 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Simanaa
Komentar je napisan: 1. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Kako se mali francuski ležajevi mogu nuditi da u njima spava dvoje ljudi koji su samo kolege, zar je to profesionalno. Ovakav odnos prema gostima je pokvario sve ostalo što je dobro, da li bi neko od zaposlenih u ovom hotelu spavao zajedno sa svojim kolegom u onom samo malo većem krevetu za jednoga. Svaka pohvala za doručak. Trebalo bi da uče od profesionalaca u Nišu, Kragujevcu, Topoli, Kruševcu, Jagodini.......

Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Aktinidija
Hotel Vigor H, Manager objekta Hotel Vigor, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 5. oktobar 2017.

Poštovani,

Hvala Vam na komentaru i preporukama. Izvinjavamo se na neprijatnosti koju ste imali, ali sigurni smo da ste dobili sobu koja je rezervisana za Vas. Jako nam je žao što ste imali neprijatnost, ali ste nas trebali obavestiti da Vam soba ne odgovara i sigurno bi ste dobili sobu sa dva razdvojena ležaja.
Iskreno se nadamo da će te i u buduće biti naši gosti i da ovih nepilika neće biti.

Hvala na razumevanju.

S'poštovanjem,
Hotel Vigor

Komentar je napisan: 4. maj 2017.

Odavno nisam boravila u ovakav hotel. Mozda cijena jeste malo skuplja ali na neki nacin se isplati. Ljubazno osoblje i uvijek tu za pomoc. Preporucila bih svima, dorucak jako pristojan i uredan. U svakom smislu odlicno!

Datum boravka: maja 2017., putovao/la je poslovno
Komentar nabavljen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku 555edisah
Komentar je napisan: 4. maj 2017.

Hotel je smesten na dobroj lokaciji i povezan sa ostatkom grada, vrlo lako se dolazi do centra grada. Sto se tice sobe manja ali prakticna i udobna ima sve sto je potrebno ali jedina zamerka sto je bila sa pogledom na glavnu ulicu pa je bilo malo bucno. Osoblje je i vise nego ljubazno, izasli su nam u susret sto se tice svega, a osoblje iz kuhinje cista 10. Sisli smo na dorucak pred sam kraj i nije bilo puno stvari ostalo na svedskom stolu ali je zato kuvarica iznela sve sto smo hteli, SVAKA CAST! sve u svemu ocenila bi sa 9 od 10 :D

Datum boravka: aprila 2017., putovao/la je sa partnerom
Komentar nabavljen u partnerstvu sa ovim hotelom
Hvala korisniku marijai139
Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Novom Sadu
Hotel Planeta Inn
Br. 6 od 27 u: Novi Sad
73 komentara
Prikaži cene

Hotel Vigor – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Vigor

Adresa: Jozhef Atile 2, Novi Sad 21000, Srbija
Lokacija: Srbija > Vojvodina > Novi Sad
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Besplatni parking Usluga u sobama Apartmani
Stil hotela:
Rangiran na 4. mestu od 27 hotela u Novom Sadu
Raspon cena: 4.086 RSD - 5.935 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 2 — Hotel Vigor 2*
Broj soba: 22
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com, Booking.com, Expedia, HostelWorld i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Vigor. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?