“Opis usluge”
Komentar o hotelu Restoran Romansa

Restoran Romansa
Rangiran na 295. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: 10. decembar 2019.

Usluga prilicno losa, osoblje neozbiljno. Hrana poprilicno nespretno spremljena, rostilj prepecen iako je naglaseno da ne bude

Hvala korisniku Jovanica12

Komentar je napisan: 27. septembar 2019.

Odlično mesto za ljubitelje dobre hrane.Sve je dobro --ali rebra u kajmaku!!!
Moje iskrene preporuke. Redovno dolazim i nikada nije omanulo.Gazda zna kako se "radi posao"--Odlična hrana, vino odlično--cene pristojne.
želim im da samo nastave ovako.

Hvala korisniku TSlobodan
Komentar je napisan: 13. septembar 2019.

Restoran Romansa je za ljubitelje roštilja. Mialim da su tu medju najboljima u gradu a svakako moj prvi izbor. Preporučujem carski ražnjic, dimljenu vešalicu i rebarca u kajmaku. Nemaju neku reklamu jer imaju stalne goste a očigledno da im je to dovoljno. Ako ste za ribu onda mozda neki riblji restoran ili svratiti kod Braše.

Hvala korisniku Nsdragan
Komentar je napisan: 18. jun 2019.

Prosečan restoran u Novom Sadu, roštilj je prilično dobar, ali je usluga spora, iako nemaju gužvu. Restoran ima veliku letnju baštu, ali je ona na sunčanoj strani pa je vruće.

3  Hvala korisniku miki_9001
Komentar je napisan: 23. februar 2019.

Datum posete: februar 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Romansa gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Restoran Romansa – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!