“.”
Komentar o hotelu G.imi Restaurant

G.imi Restaurant
Rangiran na 40. mestu od 372 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Nešto vanserijski. Osoblje na visokom nivou usluge. Hrana da ne pričam. Uređenje za svjetske pojmove.

Hvala korisniku Saska ಌஜಌ M
GimiPublicRelation, Menadžer za odnose sa javnošću objekta G.imi Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. decembar 2019.

Poštovana,

hvala Vam na komentaru. Drago nam je da ste zadovoljni.
Srdačan pozdrav.
G.IMI tim

Komentar je napisan: 3. decembar 2019.

Sve je bilo savrseno jeli smo pastetu i tartar za predjelo , i posle toga govedji jezik i pilece belo sve je bilo savrseno toplo preporucujem!!!

Hvala korisniku Vukasin994

Poštovani,

hvala Vam na komentaru i preporuci. Drago nam je da ste zadovoljni. Važno nam je mišljenje naših gostiju.
Srdačan pozdrav od G.IMI tima.

Komentar je napisan: 30. novembar 2019.

Jako neprijatno iskustvo. Hrana je toliko loša da ne zaslužuje ni jedinicu. Mali izbor jela, nedovoljno pečeno meso, skoro živo, na koje čekate sat vremena, a cene nesrazmerno visoke u odnosu na kvalitet. Lep ambijent i kulturno osoblje restorana, ali ako u restoran idete zbog hrane ovaj restoran zaobiđite, osim ako ne volite živo meso.

Hvala korisniku 518jelenam
GimiPublicRelation, Menadžer za odnose sa javnošću objekta G.imi Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. decembar 2019.

Poštovani,

zahvaljujemo Vam se na vremenu koje ste odvojili za ostavljanje kometara. Žao nam je što ste stekli tako loše utiske i iskustva o našem restoranu. Zaista do sada nismo imali ovako lošu i neprijatnu kritiku. Budite slobodni da dođete, a nama će biti zadovoljstvo da Vas ugostimo kako bismo popravili utisak. Važno nam je mišljenje naših gostiju i reputacija našeg restorana. Nama je svaka kritika bitna, bilo da je osnovana ili ne. Nakon konsultacija sa celokupnim osobljem, konstatovano je da nikome u okviru restorana nije poznato da se bilo ko od gostiju žalio na problem koji Vi u komentaru spominjete. Da je problem predočen za vreme boravka u našem restoranu, svakako bismo se potrudili da ga rešimo, kako biste iz našeg restorana poneli dobar utisak zadovoljnog gosta.

Zahvaljujemo Vam se i na komplimentima koji se odnose na ambijent i uslugu.

Naši zadovoljni gosti su naša motivacija koja se reflektuje na naš entuzijazam.

Srdačan pozdrav od G.IMI tima.

Komentar je napisan: 27. novembar 2019.

Hrana odlicno spremana i servirana,ambijent i osoblje upotpunjuju utisak.Mesto za posetiti, ako vec niste :)

Hvala korisniku Gurmanizamirenesansa
GimiPublicRelation, Menadžer za odnose sa javnošću objekta G.imi Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. novembar 2019.

Poštovani,

hvala Vam na lepom komentaru i odličnoj oceni. Nadamo se da ćemo imati prilike ponovo da Vas ugostimo.
Srdačan pozdrav od G.IMI tima.

Komentar je napisan: 18. novembar 2019.

Prijatan ambijent,ljubazno osoblje,hrana odlicna,za svaku preporuku bilo da ste sami ili sa projateljima

Hvala korisniku Ttammarra
GimiPublicRelation, Menadžer za odnose sa javnošću objekta G.imi Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. januar 2020.

Draga Tamara,

hvala Vam za komplimente koje ste nam uputili. Veoma smo zahvalni za preporuku. Mišljenja naših gostiju su nam veoma bitna. Radujemo se svakom novom susretu.

Srdačan pozdrav.
G.IMI tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu G.imi Restaurant gledali su i

G.imi Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!