“Miki”

G.imi Restaurant
Rangiran na 28. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Komentar je napisan: 21. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlican!
Vrlo prijatna atmosfera i lep ambijent. Hrana ukusna i zanimljiva. Ima puno toga sto treba probati, raznovrsni ukusi ukombinovani sa elementima domace kuhinje. Velika pohvala za kuvare!

Hvala korisniku Mikimi011

Komentar je napisan: 24. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

U centru grada, divan ambijent, odlična hrana i usluga. Crni burger, samo četvrtkom, jesti prstima i curi sa svih strana

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku VesnaOtic
Komentar je napisan: 5. septembar 2020.

Ambijent i kulturno i prijatno osoblje je nesto sto moze biti za primer dok hrana ovo nikako ne prati. Predjelo "Pršut" - previše debelo sečena, toliko da je teško žvakati. Predjelo "Terijaki gambori" - vrlo ukusno. Glavno jelo "Teleći jezik" - ima mnogo boljih. Glavno jelo "Pasta sa morskim plodovima" - Frikom morski plodovi sa klot spagetama. Potpuno razočarenje.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku TheVesna
Komentar je napisan: 23. jul 2020.

Jela sam nekoliko puta u ovom restoranu. Ljubitelj sam mesa, tako da bih preporučila biftek, takođe goveđi jezik je odličan ko voli, šašljik (to su kao ražnjići). Za ljubitelje živog mesa preporuka je karpaćo i tartar biftek. Definitivno im je odlična pašteta. Nešto neobično, a ukusno, su rolnice od patlidžana. Hobotnca dobra, ko voli. Nešto što do sada nisam nigde jela je hačapuri. U pitanju je testo sa sirom i jajetom, nešto poput pice, veoma ukusno. Ja to jedem umesto hleba, odlično ide uz mesa. Od dezerata moj favorit čokoladna saksija, neobjašnjiva harmonija ukusa. Pice planiram da probam, uveli su ih nedavno i hvale ih. Lep restoran unutra, bašta predivna. Ljubazno i uslužno osoblje, uvek.

Hvala korisniku Foodomaniac021NS
GimiPublicRelation, Menadžer za odnose sa javnošću objekta G.imi Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. jul 2020.

Poštovani/Poštovana,

Hvala Vam na izdašnom komentaru i preporukama. Drago nam je da Vam se dopada. Kao što rekoste, očekujemo Vas da dođete i probate novitet u našem jelovniku, a to su pice. Obećavamo da Vas nećemo razočarati. Lepo pozdrav. Tim G.IMI.

Komentar je napisan: 17. jul 2020.

Čuveni burger užasno loš, meso kao za ćufte, pomfrit neukusan, bez sira burger i bez kiselih krastavčića, veliko razočarenje, naspram marketinga koji je 10, kvalitet je 0. Ambijent korektan. Loše posluženo, na papiru koji kad se seče nožem se raspada i postoji mogućnost da se pojede zajedno sa burgerom

Hvala korisniku Artista1503
GimiPublicRelation, Menadžer za odnose sa javnošću objekta G.imi Restaurant, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. jul 2020.

Poštovani, hvala Vam za vreme koje ste izdvojili da posvetite pisanju komentara. Žao nam je zbog utiska koji ste stekli. Složićete se da su ukusi različiti. Imamo mnogo gostiju koji su stalni svakog četvrtka i kojima se naš čuveni burger dopada. Svakako imate pravo na mišljenje. Nama je drago da ste bili kod nas i probali naš crni burger. Srdačan pozdrav od tima G.IMI.

Putnici koji su gledali informacije o mestu G.imi Restaurant gledali su i

G.imi Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!