“zaboravljena porudzbina”
Komentar o hotelu Korpa Deli Market i Bistro

Korpa Deli Market i Bistro
Rangiran na 57. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Opis: Mesto sa posebnim šarmom u kojem možete uživati u ukusno pripremljenim jelima i finim vinima. Iste delikatese možete kupiti u Korpa Marketu, pripremiti kod kuće i uživati u ukusnim jelima. Naša ponuda obuhvata italijanski espresso Antico Sapore, Ronnefeldt čajeve, preko 500 etiketa vrhunskih vina iz svih krajeva sveta, sireve, paste, toplu čokoladu...
Komentar je napisan: 31. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Cekala sam kolac 30 minuta da bih pitala konobaricu gde je i ona je rekla da je potpuno zaboravila na njega...

Hvala korisniku Katarina S

Komentar je napisan: 22. februar 2020.

Restoran gde je Hedonizam nasao svoj put gde je ugostiteljsto kvalitet koji se ne zaobilazi,kad jednom dodjete u ovaj restoran uvek cete pozeleti da se vratite zato uzivajte u hrani koja govori vise i pomera se granice koje pozelite jer jedan je Korpa Deli Market i Bistro :)

Hvala korisniku Predr
Komentar je napisan: 22. februar 2020.

Extra hrana, usluga, vrhunski izbor vina i veliki izbor sosova, sireva,slatkisa...sto se kod nas u Srbiji tesko pronalazi..sve pohvale i konacno se neko setio da i kod nas otvori ovako nesto lepo i univerzalno...

Hvala korisniku Mirjana007-80
Komentar je napisan: 22. februar 2020.

Odličan restoran! Hrana je sjajna, takodje i odlično osoblje. Drdačno i nasmejano. Sve preporuke za ovaj lokal.

Hvala korisniku Pedja1993
Komentar je napisan: 22. februar 2020.

Bio sam sa drugarima, odlicna usluga, odlican izbor mesa, vrhunski izbor vina u marketu koje se moze piti u restoranu.

Hvala korisniku uross568

Putnici koji su gledali informacije o mestu Korpa Deli Market i Bistro gledali su i

Korpa Deli Market i Bistro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!