Komentar je napisan: 1. septembar 2017.

iznenađujuće sređen i uredan hotel, unutrašnjost mi se čini bolja od spoljašnjeg izgleda zgrade. soba ogromna, udobna i čista, higijenski pribor u kupatilu dovoljan i kvalitetan, usluga dobra, osoblje prijatno i fino.

• Datum boravka: maj 2017., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku kosivne
Centar_hotel, Public Relations Manager objekta Hotel Centar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 6. septembar 2017.

Poštovani,
Hvala Vam na lepim rečima.
Drago nam je što smatrate da je hotel sređen i uredan. Takođe nas raduje da ste zadovoljni samom sobom, čistoćom i osobljem hotela.
Nadamo se da ćemo imati priliku da Vas ponovo ugostimo u narednom periodu.
Srdačan pozdrav,
Hotel Centar

Komentar je napisan: 11. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale i tople preporuke za hotel Centar! Sobe komforne, krevet jako udoban, a ono sto je za mene najvaznije je higijena koja je na zavidnom novou! Lokacija savrsena, osoblje ljubazno, sve za 10!

Datum boravka: avgust 2017., putovao/la je samostalno
Hvala korisniku Ambassador725949
Centar_hotel, Guest Relations Manager objekta Hotel Centar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 27. avgust 2017.

Poštovani,
Hvala Vam na izdvojenom vremenu da ocenite naš hotel, i to sa najvišom ocenom 10!
Raduje nas da ste bili zadovoljni sa sobom, sa higijenom, lokacijom i osobljem.
Iskreno se nadamo sda ćete nas posetiti ponovo.
Srdačan pozdrav,
Hedi Đekić

Komentar je napisan: 19. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odlican smestaj i ambijent,u samom centru grada na samoj pesackoj zoni,vrlo ljubazno osoblje,sa direktoricom hotela,izvrsnom hranom ............................................................... ....

Datum boravka: decembar 2016., putovao/la je samostalno
Hvala korisniku MiodragD31
Centar_hotel, Guest Relations Manager objekta Hotel Centar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 22. decembar 2016.

Poštovani Miodrag D,

Hvala Vam što ste izabrali naš hotel tokom boravka u Novom Sadu.
U ime svih zaposlenih u Hotelu Centar, zahvaljujem Vam na vašem komentaru.
Vaša recenzija je pokazatelj da smo na pravom putu ka visokim ciljevima koje smo sebi postavili.

Nadamo se da ćemo imati priliku ponovo da Vas ugostimo.

Srdačan pozdrav i sve najlepše, u ime Hotela Centar, Branislava Duvnjak

Komentar je napisan: 14. oktobar 2016.

Smješten u Novom Sadu, ovaj hotel je udaljen samo 15-ak minuta hoda od Narodnog kazališta Srbije, Crkva Djevice Marije, te Vojvodina Museum. Karađorđe stadion i Sveučilište u Novom Sadu.Ovaj hotel ima restoran, bar / salon i usluge kemijskog čišćenja. Besplatan WiFi u javnim prostorima i besplatan parkiranje bez posluge su također dostupni. Ostale pogodnosti su mogućnost pranja rublja, 24-satnu recepciju i organizacija turističkog obilaska / kupnje ulaznica.Preporuka.

• Datum boravka: mart 2016., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku bobozek
Centar_hotel, Guest Relations Manager objekta Hotel Centar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 24. oktobar 2016.

Poštovani bobozek,
Hvala Vam što ste izabrali naš hotel tokom boravka u Novom Sadu.
U ime svih zaposlenih u Hotelu Centar, zahvaljujem Vam na zaista divnoj oceni.
Vasa recenzija je pokazatelj da smo na pravom putu ka visokim ciljevima koje smo sebi postavili.

Nadam se da cemo uskoro imati priliku da Vas ugostimo.

Srdačan pozdrav i sve najlepše, u ime Hotela Centar, Branislava Duvnjak

Komentar je napisan: 28. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Vrlo dobar 4+ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ➕ u centru grada , vrlo dobro opremljen , vrlo dobar dorucak , vrlo dobro osoblje ima parking garazu
Sve u svemu prijatno se osecate u hotelu.
Cenene su kako i u drugim hotelima u Novom Sadu, plus minus, dodje mu na isto

Datum boravka: jul 2016., putovao/la je sa prijateljima
1  Hvala korisniku Miro F
Centar_hotel, Guest Relations Manager objekta Hotel Centar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. avgust 2016.

Dear Miro F,
thank you for your review.
We appreciate Your kind words about our location, breakfast and staff.
It means so much to our team to hear a review like yours. We are looking forward to welcoming you back!
Kind regards,
hotel Centar team