“Znam gde prave najbolje kolače”
Komentar o hotelu Oki's Kafe

Oki's Kafe
Rangiran na 81. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Opis: Oki's Cakes - ljubav u svakom zalogaju! Smele kombinacije najfinijih sastojaka u kolačima začinjenim strašću i ljubavlju pružaju slatko zadovoljstvo i uživanje.
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Okis kafe je posebno mesto gde vrlo rado volim da svraćam. Kolači su sjani. Kako posni tako i mrsni. Svaki put kad odem volim da probam neki novi kolač. I svaki put mi je sjajan.

Hvala korisniku StanislavaP42

Komentar je napisan: 8. septembar 2019.

Konacno vise ne moramo da putujemo u BG da bismo jeli ovakve kolace, kvalitetni, lepi na oko, preukusni.. u kafeu svi ljubazni, svaki dan bih bila njihov gost

Hvala korisniku sradan
Komentar je napisan: 31. avgust 2019.

Kao sto sam naslov kaze, sve je fenomenalno. Od ambijenta, vrhunskih kolaca i sladoleda do dobre usluge... umetnost na delu u svakom smislu

Hvala korisniku Aleksandra M
Komentar je napisan: 5. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Ovo je pravo mesto za opustanje i druzenje. Ugodna atmosfera, prelepi kolaci, ukusni sendvici i najbolji sladoled u gradu vas mami da se stalno vracate u njega. I usluga je vrhunska...sad vec unapred dobijem ono sto zelim jer najmejani konobar vec zna moj ukus. Toplo preporucujem ovo mesto koje ce vas vec na prvi dolazak potpuno oscojiti.

Hvala korisniku WorldWideTravelTips
Komentar je napisan: 31. jul 2019.

Predivni i originalni Okis kolači za svačiji ukus. Sjajan sladoled. Posebna preporuka za ukus đandula koji podseća ma ukus nutele. Uslužno i prijatno osoblje. Lokal sa stilom u koji ću ćešće dolaziti jer je zaista fantastičan i zadovoljava sve moje kriterijume. Topla preporuka za posetiti i uživati svim čulima.

1  Hvala korisniku StanislavaP42

Putnici koji su gledali informacije o mestu Oki's Kafe gledali su i

Oki's Kafe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!