“Mesto koje treba zaobilaziti”
Komentar o hotelu Bistro LA MER

Bistro LA MER
Rangiran na 42. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: evropska
Pogodno za: ponuda barova
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 8. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Katastrofalno lose i bezobrazno skupo...
Konobar je odrzao kratak kurs o kvalitetu mesa i osrednjem vinu koje je hvalio za 10 a potom je usledio šok od ocajnog servisa, osrednjeg ukusa i neprihvstljivo visoke cene...bilo je jasno zasto je gotov prazan restoran u vreme rucka.

Datum posete: mart 2017.
4  Hvala korisniku Mladen C
Bistro L, General Manager objekta Bistro LA MER, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. mart 2017.

Postovani gospodine hvala na vasem komentaru.Nadamo se da ste dolaskom u nas restoran prosli malu skolu hedonizma .Drago nam je da ste zadovoljni prezentacijom naseg osoblja koje vredno uci i radi.Dolaskom u nas restoran shvatili ste da postoje i neki drugi delovi koji se mogu konzumirati kod goveceta sem bifteka.Drago nam je da ste naucili da postoje specijalni procesi zrenja mesa,i da je taj ukus mesa vrlo specifican.Hvala vam sto ste probali meso angus goveceta koje spada u premium meso i moze da se konzumira u svim najboljim restoranima na svetu.Naravno izuzetno je skupo sto se vama na zalost nije dopalo.Time sto ste vrhunsko francusko vino Chablis okarakterisali kao osrednje pokazali ste nivo svoje kompetencije. Do skorog vidjenja s postovanjem tim LA MER

Komentar je napisan: 13. novembar 2016.

Ako želite šetnju kroz Burgundiju, a nalazite se u Novom Sadu, ovo je pravo mesto... uz divna vina, vrhunsku prezentaciju, edukaciju, dobili smo izuzetan servis i uslugu i odličnu hranu (naročita preporuka za ždrebeći biftek i krem spanać).
Kada budem kratka sa vremenom, a poželim doživljaj koji jedino mogu dobiti van zemlje, eto me ponovo!
Pozdrav iz Subotice

Datum posete: novembar 2016.
1  Hvala korisniku bjankam
Komentar je napisan: 10. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Jedinstvena ponuda vrhunskih komada mesa iz Škotske i Velsa,kao i ponuda domaćih dry age steak,koje sami rade.T-bone i ramstek odličnog kvaliteta,kao i extra ponuda vina.
Sve pohvale za odlično osoblje restorana.Samo tako nastavite :)

Datum posete: jul 2016.
3  Hvala korisniku NenadS239
Komentar je napisan: 7. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Jedinstvena ponuda hrane i vina.
Mnogo je kopija ali je samo jedan original,restoran sa najboljom selekcijom mesa i odlicnim servisom.

Datum posete: jun 2016.
1  Hvala korisniku BorisI149
Komentar je napisan: 4. februar 2016.

Zbog najkvalitetnije i zdravo pripremljene hrane, hrane organskog porekla, sa implementacijom najnovijih dostignuća u zdravom pripremanju hrane pogotovo govedjih stejkova i savršenog vina iz Burgundije, ovaj restoran se mora posetiti pod "MUST", ovo su samo neke od prednosti La Mer-a u odnosu na druge lokale u Novom Sadu.
Samo je jedan Bistro La Mer u Novom Sadu, sve ostalo su birtije...

Datum posete: januar 2016.
1  Hvala korisniku kosta3
Bistro L, Menadžer objekta Bistro LA MER, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. april 2016.

Postovani,

Hvala Vam na komentaru i nadam se na cete i sledeci put biti jo vise zadovoljni.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bistro LA MER gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Bistro LA MER – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!