“Samo stara slava”
Komentar o hotelu Plava Frajla

Plava Frajla
Rangiran na 24. mestu od 372 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Nekada medju top 5 u Srbiji a sada samo ime i stara slava. Zbog prevelike guzve nedovoljno cisto, pretoplo i bez vazduha, uflekani stolnjaci, rasklimane stolice, enterijer je strasan. Sa plafona vise stolice koje su pune prasine jer se nikad i nikako ne mogu ocistiti a imate osecaj da ce vam svakog trenutka pasti na glavu. Usluga losa, konobari mudruju sa salama koje skoro vredjaju goste, zaboravljaju porudzbinu i izuzetno ih je tesko dozvati. Ako tokom obroka zelite neku dopunu, brzo cete poruciti uz povratnu informacoji "strize" ali zavrsicete obrok bez da dobijete to sto ste trazili (desavalo se vise puta). Pohvale za kuhinju i ukusnu domacu hranu, jelo stize relativno brzo, preporuka za Curetinu sa mlincima, Dimljenu vesalicu i Piletinu monsinjore, Gamboce ... Porcije obilne ali i vece cene, poslastice preskupe

1  Hvala korisniku kanelim

Komentar je napisan: 24. novembar 2019.

Pre odlaska u restoran pozvali smo da rezervisemo sto i tom prilikom nam je receno da nije potrebna rezervacija, buduci da u to vreme nema guzve. Na vratima su nas, medjutim, odmah pitali da li imamo rezervaciju i kada smo rekli da nemamo, preko volje su spojili dva stola uz nekulturne komentare tipa „izvini, MALA, gde zuris, sacekaj malo" kada je sestra htela da prodje da im ne smeta. Preko volje smo bili i usluzeni. Naplacen je hleb u iznosu od 1000 dinara koji niko nije ni trazio. Flasa voda koja je doneta za sto bila je cesmusa (buduci da je flasa bila prethodno otvorena) naplacena je, naravno, kao mineralna voda. Na hranu nemam zamerki, sve je bilo ukusno i porcije velike.

6  Hvala korisniku marijastrljic
Komentar je napisan: 3. novembar 2019.

Hrana odlicna.
Posluga nekulturna, poslovno neazurna, ceka se pice dugo, posluga zaboravi narudzbinu.

2  Hvala korisniku Neverica
Komentar je napisan: 3. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Izvrstan restoran sa odličnom uslugom. Hrana je jako ukusna i porcije su obilne. Sve pohvale ljubaznom konobaru Darku.

Hvala korisniku Josip92
Komentar je napisan: 12. septembar 2019.

Konobar odličan, hrana je bila ukusna (sa malo jačim cenama nego na nekim drugima mestima). Što se tiče atmosfere, nije bila na zavidnom nivou.

Hvala korisniku tanja221

Putnici koji su gledali informacije o mestu Plava Frajla gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Petrovaradin, Novi Sad

Novi Sad, Vojvodina

Plava Frajla – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!