“Moze mnogo bolje”
Komentar o hotelu Restoran Zak

Restoran Zak
Rangiran na 12. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opis: Dobro poznati restoran u Novom Sadu, sa drugačijim pogledom. U restoranu ZAK nudimo najukusnije recepte uparene sa fenomenalnim lokalnim i svetskim vinima. Inovativna jela, savremene tehnike pripreme i dugo profesionalno iskustvo naših cenjenih kuvara pozivaju Vas da se pridružite u našem inspirativnom putovanju.

Ambijent lep, cist,uredan.
Konobari ljubazni, mogli bi cesce da posecuju sto.
Moj obrok, teleci ribic, krajnje razocarenje: vrlo los komad mesa, sa puno zelstinaste mase i hrskavice, i jako malo mesa.A kao pasta, za koju ja smatram da u luksuznim restoranima treba da je domaca, je posluzena,ukoliko se ne varam, a obicno ne, pasta iz Lidla.Jedino, bila je dobro skuvana, al dente. Jelo neslano, ali ne bi to zamerila, da je bio bar neki dominantan preovladjujuc ukus. Nekako sve mlako, bez icega specijalnog.
Prezentacija jela vrlo losa.( ne bi bilo da pogledate prezentaciju tog jela u hotelu Leopold u Novom Sadu).
Desert, krem od limete sa sorbeom od maline, lepa prezentacija, ali ukus, nista posebno, nema nista sto bi Vam zagolicalo nepce, nesto zbog cega bi se vratili opet.
Nekako kompletno, kvalitet hrane nije adekvatno srazmeran ceni.
Moze mnooogooo bolje.

Hvala korisniku 572tijana_
Budimir B, Menadžer objekta Restoran Zak, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Draga 572tijana_,

Hvala na poseti i na vremenu koje ste izdvojili za pisanje ovog komentara.
Svakako nam je žao što je vaše iskustvo bilo na ovakvom nivou.
U raspravu ukusa ne ulazimo, ali ono u šta smo sigurni je da pasta nije iz Lidla. :)
U svakom slučaju, voleli bismo još jednu priliku da pokušamo da popravimo utisak.
Moze taj utisak biti mnogo bolji.

Srdacan pozdrav,

Komentar je napisan: 4. septembar 2020.

Prelep ambijent restorana Žak. Dosli smo predveče. Nije bilo guzve zbog trenutne situacije. Došli smo na piće i dezert. Prijatelj je pohvalio odabir mesta na koji sam ga dovela s obzirom da on zivi u inostranstvu. Oboje smo veliki ljubitelji slatkisa, tako da smo se odmah opredelili za dezert. Zaista je velik i lep izbor. Čokoladni listići sa kremom od indijskog oraha i bele čokolade sa sorbeom od borovnice. Zaista prelepo kako za culo vida tako i ukusa. Zaista verujem da ću ponovo dolaziti u ovaj prelep restoran koji je za svaku pohvalu!!!
p.s. sledeći put neću smetnuti sa uma da slikam hranu pa da mogu da je prilozim uz tekst. Svaka preporuka ko se nađe u NS da poseti ovaj restoran u samom centru grada. Neće se pokajati, čak štaviše biće zaista zadovoljan.

Hvala korisniku StanislavaP42
Budimir B, Menadžer objekta Restoran Zak, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. oktobar 2020.

Draga StanislavaP42,

Veliko hvala na Vašem vremenu prilikom pisanja ovog komentara. Drago nam je da ste uživali u našim Čokoladnim listićima sa kremom od indijskog oraha i bele čokolade i sorbeom od borovnice.
Preporuka za sledeći put su : Listići od bele čokolade sa kremom od pistaća i sorbeom od maline :)
Verujemo da ćete uživati.

Hvala još jednom na pohvalama i očekujemo Vas uskoro,

Komentar je napisan: 25. decembar 2019.

Kvalitet odličan, cene malo jače, usluga u redu. Mi smo želeli da pričamo i to smo komotno mogli jer nije bilo glasne muzike,

Hvala korisniku Dragana V

Postovani,

Veliko hvala na vašim ocenama i vremenu koje ste izdvojili za ovaj komentar.
Naš trud je usmeren na zadovoljstvo našeg gosta i kreiranje doživljaja u kom će oni uživati.

Očekujemo vas uskoro,

Srdačan pozdrav,

Komentar je napisan: 14. avgust 2019.

Super ambijent je ukus i nacin pripreme i prezentacije na visokom nivou..Samo tako nastavite
super
veliki pozdrav

Hvala korisniku mikeslike1
Komentar je napisan: 10. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Usluga losa, hrana prosek, ambijent lep. Cene previsoke u odnosu na kvalitet. Fali dosta treninga i obuke za konobare.

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku cera37

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Zak gledali su i

Restoran Zak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!