Super!

Bili smo u sobi "Saw" i bilo je super! Momci koji rade su sjajni! Soba zanimljiva i puna... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Snezhana R
Presmesno strasno i veoma zabavno

Svaka cast za osmisljavanje ove igre bas smo se super proveli i valjali se od smeha dok smo gledali... pročitajte više

416vanjav
Novi Sad, Srbija

Komentar je napisan: 14. novembar 2020.

Savrsena zabava za drustvo, soba je super! Zagarantovan provod, domacini su ljubazni i jedva cekamo da se vratimo u ostale igre!

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom
Hvala korisniku vladazmanke14
petar1601, Vlasnik objekta Viper Escape Rooms, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Hvala na lepim recima! :) Vidimo se uskoro :)

Komentar je napisan: 13. novembar 2020.

Pre svega fenomenalno urađena soba, zanimljivi zadatci. Ako volite ovaj vid zabave, horore i zagonetke ovo je pravo mesto koje treba posetiti.

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom
Hvala korisniku shmilens

Hvala na lepim recima! Drago nam je da vam je bilo zanimljivo :)

Komentar je napisan: 2. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sjajna atmosfera i ljubazno osoblje. Sobe su stvarno uradjene na vrhunskom nivou. Dobro utrosenih sat vremena sa prijateljima.

Hvala korisniku Stanka93

Hvala na lepim recima! :)

Komentar je napisan: 31. oktobar 2020.

Bili smo u obe sobe, i odlicno smo se proveli! Zadaci su bili jako zanimljivi i prate temu soba, a same sobe su odlicno uradjene i dekorisane. Prostor i osoblje za svaku pohvalu. Jedva cekamo da se otvori i treca soba!

Hvala korisniku Marko T

Hvala Marko, drago nam je da ste se lepo proveli u obe igre :)

Komentar je napisan: 31. oktobar 2020.

Soba je srednje težine, zadaci su vrlo smisleni i precizni, a s obzirom da je prostor nekada bio banka realistično se uklapa u temu mistične kancelarije pune skrivenih detalja. Sve preporuke

Hvala korisniku Just_Labo

Hvala na lepim rečima! :)