Super!

Bili smo u sobi "Saw" i bilo je super! Momci koji rade su sjajni! Soba zanimljiva i puna... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Snezhana R
Presmesno strasno i veoma zabavno

Svaka cast za osmisljavanje ove igre bas smo se super proveli i valjali se od smeha dok smo gledali... pročitajte više

416vanjav
Novi Sad, Srbija

Komentar je napisan: 14. novembar 2020.

Viper Escape Room ima neke od najboljih dostupnih escape roomova u Srbiji. Obe sobe su odlicno uradjene i vodi ih ekipa predobrih momaka! Preporucujem!

Hvala korisniku Jelena R
petar1601, Vlasnik objekta Viper Escape Rooms, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Hvala na lepim recima Jelena! :)

Komentar je napisan: 14. novembar 2020.

Igrali smo Jigsaw horror sobu i bilo je ludilo! Pocetak igre je fenomenalan i soba izgleda veoma jezivo. Ogromne preporuke za Viper Escape Rooms i nadamo se da ce biti jos novih soba uskoro!

Hvala korisniku 941ivanai

Hvala puno Ivana! :) Drago nam je da vam se dopalo iskustvo u Saw escape room-u :)

Komentar je napisan: 14. novembar 2020.

Savrsena zabava za drustvo, soba je super! Zagarantovan provod, domacini su ljubazni i jedva cekamo da se vratimo u ostale igre!

Hvala korisniku vladazmanke14

Hvala na lepim recima! :) Vidimo se uskoro :)

Komentar je napisan: 13. novembar 2020.

Pre svega fenomenalno urađena soba, zanimljivi zadatci. Ako volite ovaj vid zabave, horore i zagonetke ovo je pravo mesto koje treba posetiti.

Hvala korisniku shmilens

Hvala na lepim recima! Drago nam je da vam je bilo zanimljivo :)

Komentar je napisan: 2. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Sjajna atmosfera i ljubazno osoblje. Sobe su stvarno uradjene na vrhunskom nivou. Dobro utrosenih sat vremena sa prijateljima.

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku Stanka93

Hvala na lepim recima! :)