Moje iskustvo u Viper Escape Rooms-u

Odlična, zanimljiva i nezaboravna igra! Horor Saw je bio u pitanju. Vrlo prijatno osoblje spremno... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 16. februar 2021.
dunja716
Novi Sad, Srbija
Sjajno!

Viper Escape Rooms je odličan zabavni program. Ja sam se super provela sa svojom ekipom. Sjajan tim... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 16. februar 2021.
milijanaii91

Komentar je napisan: 12. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Bili smo u sobi "Saw" i bilo je super! Momci koji rade su sjajni! Soba zanimljiva i puna adrenalina! Za svaku preporuku. Jedva cekam da dodjemo da odigramo i druge dve njihove sobe!

Datum aktivnosti: januar 2021.
Hvala korisniku Snezhana R
Komentar je napisan: 30. decembar 2020.

Svaka cast za osmisljavanje ove igre bas smo se super proveli i valjali se od smeha dok smo gledali snimak! Puno pozdrava momci!

Datum aktivnosti: decembar 2020.
Hvala korisniku 416vanjav
Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Bili smo u igri Saw po filmu slagalica strave i bilo je jako zabavno. Malo je horor ali nije previse strasno. Super je mesto, preporucujem svima da odigraju

Hvala korisniku ViccaDr96
petar1601, Vlasnik objekta Viper Escape Rooms, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. decembar 2020.

Hvala na lepim recima! :)

Komentar je napisan: 14. novembar 2020.

Viper Escape Room ima neke od najboljih dostupnih escape roomova u Srbiji. Obe sobe su odlicno uradjene i vodi ih ekipa predobrih momaka! Preporucujem!

Hvala korisniku Jelena R

Hvala na lepim recima Jelena! :)

Komentar je napisan: 14. novembar 2020.

Igrali smo Jigsaw horror sobu i bilo je ludilo! Pocetak igre je fenomenalan i soba izgleda veoma jezivo. Ogromne preporuke za Viper Escape Rooms i nadamo se da ce biti jos novih soba uskoro!

Hvala korisniku 941ivanai

Hvala puno Ivana! :) Drago nam je da vam se dopalo iskustvo u Saw escape room-u :)