Moje iskustvo u Viper Escape Rooms-u

Odlična, zanimljiva i nezaboravna igra! Horor Saw je bio u pitanju. Vrlo prijatno osoblje spremno... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 16. februar 2021.
dunja716
Novi Sad, Srbija
Sjajno!

Viper Escape Rooms je odličan zabavni program. Ja sam se super provela sa svojom ekipom. Sjajan tim... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 16. februar 2021.
milijanaii91

Komentar je napisan: 25. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Ekipa je super, mnogo su ljubazni, kominikativni brzo su reagovali na nasa pitanja. Izabrali smo escape room la casa de papel soba je odlicna sa mnogo zagonetki i detalja razlicitog tipa sve preporuke!

Datum aktivnosti: januar 2021.
Hvala korisniku vlada_nenadic
Komentar je napisan: 12. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Bili smo u sobi "Saw" i bilo je super! Momci koji rade su sjajni! Soba zanimljiva i puna adrenalina! Za svaku preporuku. Jedva cekam da dodjemo da odigramo i druge dve njihove sobe!

Datum aktivnosti: januar 2021.
Hvala korisniku Snezhana R
Komentar je napisan: 30. decembar 2020.

Svaka cast za osmisljavanje ove igre bas smo se super proveli i valjali se od smeha dok smo gledali snimak! Puno pozdrava momci!

Datum aktivnosti: decembar 2020.
Hvala korisniku 416vanjav
Komentar je napisan: 30. novembar 2020.

Bili smo u igri Saw po filmu slagalica strave i bilo je jako zabavno. Malo je horor ali nije previse strasno. Super je mesto, preporucujem svima da odigraju

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku ViccaDr96
petar1601, Vlasnik objekta Viper Escape Rooms, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. decembar 2020.

Hvala na lepim recima! :)

Komentar je napisan: 14. novembar 2020.

Viper Escape Room ima neke od najboljih dostupnih escape roomova u Srbiji. Obe sobe su odlicno uradjene i vodi ih ekipa predobrih momaka! Preporucujem!

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku Jelena R

Hvala na lepim recima Jelena! :)