Moje iskustvo u Viper Escape Rooms-u

Odlična, zanimljiva i nezaboravna igra! Horor Saw je bio u pitanju. Vrlo prijatno osoblje spremno... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 16. februar 2021.
dunja716
Novi Sad, Srbija
Sjajno!

Viper Escape Rooms je odličan zabavni program. Ja sam se super provela sa svojom ekipom. Sjajan tim... pročitajte više

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom

Komentar je napisan: 16. februar 2021.
milijanaii91

Komentar je napisan: 2. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Odlično iskustvo! Jako dobra zabava. Ljudi koji rade su stvarno fini i zabavni. Super su sva pitanja. Sve pohvale

Hvala korisniku 442jovanar
Komentar je napisan: 26. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Odlicna lokacija, lep prostor i ljubazno osoblje! Toplo preporucujem!
Isli smo za sad samo u sobu la casa de papel i super je, veoma zanimljiva i uzbudljiva! Planiramo i ostale sobe da isprobamo! :)

Hvala korisniku MajaGrubic
Komentar je napisan: 25. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Ekipa je super, mnogo su ljubazni, kominikativni brzo su reagovali na nasa pitanja. Izabrali smo escape room la casa de papel soba je odlicna sa mnogo zagonetki i detalja razlicitog tipa sve preporuke!

Hvala korisniku vlada_nenadic
Komentar je napisan: 12. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Bili smo u sobi "Saw" i bilo je super! Momci koji rade su sjajni! Soba zanimljiva i puna adrenalina! Za svaku preporuku. Jedva cekam da dodjemo da odigramo i druge dve njihove sobe!

Hvala korisniku Snezhana R
Komentar je napisan: 30. decembar 2020.

Svaka cast za osmisljavanje ove igre bas smo se super proveli i valjali se od smeha dok smo gledali snimak! Puno pozdrava momci!

Datum aktivnosti: decembar 2020.
Hvala korisniku 416vanjav