“Topla preporuka”
Komentar o hotelu CitiHotel Veliki

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 5 sajtova!
CitiHotel Veliki
Rangiran na 2. mestu od 27 hotela u Novom Sadu
Komentar je napisan: 18. mart 2015.

Veoma cesto dolazim u Novi Sad zbog poslovnih obaveza,od nedavno odsedam u ovom hotelu.Pravo otkrovenje za mene,divni ljudi ,pravi profesionalci...sto me je i navelo da napisem komentar,inace to skoro nikada ne cinim.
Hotel je cist i uredan,osoblje ljubazno uvek na usluzi.Hrana u restoranu je veoma dobra, vidim tu svracaju i urbani Novosadjani.
Obzirom da sam promenio vise hotela u NS ,od sada je ovaj hotel moj izbor.

• Datum boravka: februara 2015., putovao/la je poslovno
5  Hvala korisniku darkoj2015
Napišite komentar

Ovaj komentar je preveden sa jezika Енглески. Prikaži original
Komentar je napisan: 8. jul 2014.

Bili smo premešteni u ovaj hotel zbog izvesnih problema u onom koji smo prvobitno rezervisali. Osoblje na ulazu i u restoranu je bilo veoma ljubazno. Dobili smo veliku sobu na poslednjem spratu, odmah ispod krova što je pružalo osećaj udobnosti iako je soba sama po sebi izgledala pomalo staro. Sve je bilo veoma čisto i bilo bi savršeno da je tuš u kupatilu bio bolji (zajednička slavina za lavabo i kadu, vertikalni držač za tuš??) Doručak i večera u restoranu su bili dobri. Hotel ima nekoliko parking mesta, a centar grada je odmah iza ugla (crkvena zvona mogu da vas bude ujutru :D) Dobar besplatan WiFi je svuda u zgradi. Mali supermarket u susedstvu je bio otvoren i nedeljom. Rezervišite u Veliki i uživajte u boravku!

2  Hvala korisniku Naspen84
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je Енглески na www.tripadvisor.com. Prikaži original

• Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Peter G
hotelvelikinovisad, Menadžer za odnose sa gostima objekta CitiHotel Veliki, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

• Datum boravka: septembra 2017., putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku Danhere1

Komentar je napisan: 9. septembar 2017.

• Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku troelsbay
hotelvelikinovisad, Menadžer za odnose sa gostima objekta CitiHotel Veliki, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Novom Sadu
Hotel Vigor
Br. 4 od 27 u: Novi Sad
81 komentar
Prikaži cene

CitiHotel Veliki – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – CitiHotel Veliki

Adresa: Nikole Pashica 24, Novi Sad 21101, Srbija
Lokacija: Srbija > Vojvodina > Novi Sad
Pogodnosti:
Bar/salonski kafe Poslovni centar sa pristupom internetu Besplatan doručak Besplatan brzi internet (WiFi) Čajna kuhinja Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Apartmani Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 2. mestu od 27 hotela u Novom Sadu
Raspon cena: 5.492 RSD - 5.969 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3 — CitiHotel Veliki 3*
Broj soba: 15
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Expedia i Booking.com jer možete da pravite bezbedne rezervacije za CitiHotel Veliki. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?