CitiHotel Veliki
Hotel Park(Novi Sad)
60 US$
  • Besplatni parking
Hotel Car-Royal Apartments(Novi Sad)(Najbolje za vaš novac!)
30 US$
TripAdvisor
Hotel Leopold I(Petrovaradin)
TripAdvisor
  • Besplatni parking
Komentar je napisan: 18. mart 2015.

Veoma cesto dolazim u Novi Sad zbog poslovnih obaveza,od nedavno odsedam u ovom hotelu.Pravo otkrovenje za mene,divni ljudi ,pravi profesionalci...sto me je i navelo da napisem komentar,inace to skoro nikada ne cinim.
Hotel je cist i uredan,osoblje ljubazno uvek na usluzi.Hrana u restoranu je veoma dobra, vidim tu svracaju i urbani Novosadjani.
Obzirom da sam promenio vise hotela u NS ,od sada je ovaj hotel moj izbor.

• Datum boravka: februar 2015., putovao/la je poslovno
5  Hvala korisniku darkoj2015
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 8. jul 2014.

Bili smo premešteni u ovaj hotel zbog izvesnih problema u onom koji smo prvobitno rezervisali. Osoblje na ulazu i u restoranu je bilo veoma ljubazno. Dobili smo veliku sobu na poslednjem spratu, odmah ispod krova što je pružalo osećaj udobnosti iako je soba sama po sebi izgledala pomalo staro. Sve je bilo veoma čisto i bilo bi savršeno da je tuš u kupatilu bio bolji (zajednička slavina za lavabo i kadu, vertikalni držač za tuš??) Doručak i večera u restoranu su bili dobri. Hotel ima nekoliko parking mesta, a centar grada je odmah iza ugla (crkvena zvona mogu da vas bude ujutru :D) Dobar besplatan WiFi je svuda u zgradi. Mali supermarket u susedstvu je bio otvoren i nedeljom. Rezervišite u Veliki i uživajte u boravku!

2  Hvala korisniku Naspen84
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original
Komentar je napisan: 29. mart 2018.

• Datum boravka: jul 2017., putovao/la je sa porodicom
hotelvelikinovisad, Guest Relations Manager objekta CitiHotel Veliki, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Komentar je napisan: 12. mart 2018.

• Datum boravka: oktobar 2017., putovao/la je sa partnerom
Komentar je napisan: 28. januar 2018.

Savet o sobi: Tasty food
  • Datum boravka: januar 2018., putovao/la je sa porodicom
hotelvelikinovisad, Guest Relations Manager objekta CitiHotel Veliki, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 31. januar 2018.