Komentar je napisan: 7. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Sve preporuke! Hrana odlična, nesvakidašnji ukusi, komotan prostor i ljubazno osoblje. Mesto na kome ćete se osećati lepo bilo da ste sa porodicom ili poslovnim partnerima. Udoban, prijatan ambijent..

Datum boravka: novembar 2017., putovao/la je sa porodicom
Hvala korisniku MiodragM92
hotelvelikinovisad, Guest Relations Manager objekta CitiHotel Veliki, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 31. januar 2018.

Dragi Miodraže,

Hvala Vam na preporuci i na ovako lepom komentaru.Veoma nam znači da čujemo lepe reči naših gostiju. Nadamo se da ćemo uskoro opet imati priliku da budemo dobri domaćini.

Do skorog viđenja VELIKI pozdrav

Tim hotela i restorana VELIKI

Komentar je napisan: 22. april 2017.

Jako prijatan I udoban smeštaj u hotelu Veliki. Lokacija je fenomenalna, sam centar grada a ulica je tiha bez velike buke. Dodatna pogodnost je I restoran u sklopu hotela sa sjajnom vojvodjanskom kuhinjom.

• Datum boravka: april 2017., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku raleksandar24
hotelvelikinovisad, Guest Relations Manager objekta CitiHotel Veliki, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 26. jun 2017.

Poštovana Aleksandra,

Hvala Vam na sjajnom komentaru i odličnoj oceni. Drago nam je da čujemo da Vam se sve dopalo.
Nadam se da ćete u skoroj budućnosti ponovo biti naši gosti.

Veliki pozdrav iz Novog Sada

Hotel Veliki tim

Komentar je napisan: 28. novembar 2016.

Smješten u srcu Novog Sada, ovaj hotel je udaljen 10 minuta od crkve Blažene Djevice Marije i SNP-a.,kao i Vojvodine Museum i Dunav parka(15 min.).Uz restoran, u hotelu ima bar / salon / kafeterija,besplatan švedski stol za doručak i besplatni WiF.Posjeduje poslovni centar i prostor za sastanke,kao i parkiralište uz nadoplatu.Sobe su udobne,klimatizirane,imaju minibar,tv,telefon,hladnjak.U kupatilu su tuš ili kada,fen za kosu,ručnici.Uz nadoplatu možete držati kućne ljubimce(pas,mačka).Preporuka.

• Datum boravka: decembar 2015., putovao/la je poslovno
Hvala korisniku bobozek
hotelvelikinovisad, Manager objekta CitiHotel Veliki, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 11. decembar 2016.

Dragi bobozek,

hvala Vam na maksimalnoj oceni i na tako detaljnom opisu i komentaru!
Vaša preporuka je najbolji mogući kometar.

Nadamo se da ćete biti gost našeg hotela i pri sledećoj poseti Novom Sadu!

Srdačan pozdrav,
tim hotela Veliki

Komentar je napisan: 18. mart 2015.

Veoma cesto dolazim u Novi Sad zbog poslovnih obaveza,od nedavno odsedam u ovom hotelu.Pravo otkrovenje za mene,divni ljudi ,pravi profesionalci...sto me je i navelo da napisem komentar,inace to skoro nikada ne cinim.
Hotel je cist i uredan,osoblje ljubazno uvek na usluzi.Hrana u restoranu je veoma dobra, vidim tu svracaju i urbani Novosadjani.
Obzirom da sam promenio vise hotela u NS ,od sada je ovaj hotel moj izbor.

• Datum boravka: februar 2015., putovao/la je poslovno
5  Hvala korisniku darkoj2015
Ovaj komentar je preveden sa jezika engleski. Prikaži original
Komentar je napisan: 8. jul 2014.

Bili smo premešteni u ovaj hotel zbog izvesnih problema u onom koji smo prvobitno rezervisali. Osoblje na ulazu i u restoranu je bilo veoma ljubazno. Dobili smo veliku sobu na poslednjem spratu, odmah ispod krova što je pružalo osećaj udobnosti iako je soba sama po sebi izgledala pomalo staro. Sve je bilo veoma čisto i bilo bi savršeno da je tuš u kupatilu bio bolji (zajednička slavina za lavabo i kadu, vertikalni držač za tuš??) Doručak i večera u restoranu su bili dobri. Hotel ima nekoliko parking mesta, a centar grada je odmah iza ugla (crkvena zvona mogu da vas bude ujutru :D) Dobar besplatan WiFi je svuda u zgradi. Mali supermarket u susedstvu je bio otvoren i nedeljom. Rezervišite u Veliki i uživajte u boravku!

2  Hvala korisniku Naspen84
Ovaj komentar je subjektivno mišljenje TripAdvisor člana, a ne kompanije TripAdvisor LLC.Originalni jezik komentara je engleski na www.tripadvisor.com. Prikaži original