“Bici”
Komentar o hotelu Portofino

Portofino
Rangiran na 84. mestu od 376 Restorani u Novom Sadu
Opis: Uvek možete, barem u mislima,pobeći u neki drugi kraj sveta. Inspirisani Italijom, regijom Linguria i predivnom lukom Portofino, stvorili smo pravi kutak u srcu Novog Sada. Osetite dašak italijanske čarolije i romantike u našem gradu! U poslovnoj Aleksandar zgradi, odnedavno je otvoren restoran, čije ime asocira na lepotu i šarm mediteranskog načina života.
Komentar je napisan: 8. mart 2021.

Prelep ambijent, vidi se da su domaćini vodili računa oko svakog detalja.
Hrana je preukusna a porcije ogromne.
Veliki izbor pića, vina pogotovu.
Osoblje je jako ljubazno.
Svirke su isto odlične, fenomenalna atmosfera se napravi a i odabir bendova je TOP!
Sve u svemu želim vam dug rad i samo tako da nastavite.
Hvala vam sto ste tu za nas

Hvala korisniku Bici89

Komentar je napisan: 2. mart 2021.

Vrhunska hrana i usluga, sve pohvale. Uslužno i ažurno osoblje i prijatan ambijent. Svakako preporuka za posetu.

Hvala korisniku Ivana_zima
Komentar je napisan: 2. mart 2021.

Kuhinja je izvanredna, sta god da porucite, bukvalno je sve odlicno.Ambijent savrsen a i svirke jos samo da se vrate, nedostaju.

Hvala korisniku Iok432
Komentar je napisan: 28. februar 2021.

Definitivno najbolji restoran u Novom Sadu!!! Prelep ambient, najukusnija hrana i uvek prijatno i ljubazno osoblje.Zivim u blizini i ne prodje dan da ne skoknem barem na kafu.

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku Predragk100
Komentar je napisan: 28. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Prijatan ambijent, uslužno osoblje, odlična kafa, a biftek u peper sosu je nešto najbolje što sam jeo, ne samo u Novom Sadu, nego i šire.
Topla preporuka za sve koji vole da pojedu dobar komad mesa.

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku Sopenhauer

Putnici koji su gledali informacije o mestu Portofino gledali su i

Portofino – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!