“odlično”

Rangiran na 14. mestu od 347 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: indijska
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 1. oktobar 2015.

Veganski restoran, koji funkcioniše po principu dnevnih menija (i još ponečeg). Odlične veganske kombinacija naizgled nespojivih jela. Neki neobični i interesantni ljudi...

Datum posete: septembar 2015.
Hvala korisniku Milan0206968

Komentar je napisan: 4. avgust 2015. sa mobilne aplikacije

Nisam preterani ljubitelj veganakog načina ishrane. Ali ovo je bilo odlično. Ljubazno osoblje domaćinska atmosfera, a hrana baš po mojoj meri.

Datum posete: avgust 2015.
Hvala korisniku mamatic
Komentar je napisan: 23. jul 2015. sa mobilne aplikacije

U jednom dnevnom meniju pronašao sam čak 2 ljuske od oraha. Konobarica ne zna kako su došle u hranu. Neću više jesti u ovom restoranu.

Datum posete: jul 2015.
Hvala korisniku BorisP1140
Komentar je napisan: 17. avgust 2018.

Datum posete: april 2018.
Komentar je napisan: 17. avgust 2018.

Datum posete: jun 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ananda gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Ananda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!