“Sve pohvale.”

Kuhinje: indijska
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 24. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Preporučila bih ovaj restoran svima koji su u postu, jer je hrana PREUKUSNA. Usluga je divna, osoblje ljubazno. Videcemo sd i nakon posta jer cu se u ovaj restoran sigurno vratiti!

Hvala korisniku Maja B
Napišite komentar

Komentar je napisan: 1. oktobar 2015.

Veganski restoran, koji funkcioniše po principu dnevnih menija (i još ponečeg). Odlične veganske kombinacija naizgled nespojivih jela. Neki neobični i interesantni ljudi...

Hvala korisniku Milan0206968
Komentar je napisan: 4. avgust 2015. sa mobilne aplikacije

Nisam preterani ljubitelj veganakog načina ishrane. Ali ovo je bilo odlično. Ljubazno osoblje domaćinska atmosfera, a hrana baš po mojoj meri.

Hvala korisniku mamatic
Komentar je napisan: 23. jul 2015. sa mobilne aplikacije

U jednom dnevnom meniju pronašao sam čak 2 ljuske od oraha. Konobarica ne zna kako su došle u hranu. Neću više jesti u ovom restoranu.

Hvala korisniku Boris P
Komentar je napisan: 6. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Hvala korisniku Milan B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ananda gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Ananda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!