“Ukusni rucak”

Kuhinje: indijska
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 13. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Sjajan restoran, sa sjajnom hranom... Sve preporuke za sve vegane... Takodje sirovi petak (Marina Grubić).. Za sve ljubitelje veganske ishrane...

Hvala korisniku JovanaZ47

Komentar je napisan: 24. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Preporučila bih ovaj restoran svima koji su u postu, jer je hrana PREUKUSNA. Usluga je divna, osoblje ljubazno. Videcemo sd i nakon posta jer cu se u ovaj restoran sigurno vratiti!

Hvala korisniku Maja B
Komentar je napisan: 1. oktobar 2015.

Veganski restoran, koji funkcioniše po principu dnevnih menija (i još ponečeg). Odlične veganske kombinacija naizgled nespojivih jela. Neki neobični i interesantni ljudi...

Hvala korisniku Milan0206968
Komentar je napisan: 4. avgust 2015. sa mobilne aplikacije

Nisam preterani ljubitelj veganakog načina ishrane. Ali ovo je bilo odlično. Ljubazno osoblje domaćinska atmosfera, a hrana baš po mojoj meri.

Hvala korisniku mamatic
Komentar je napisan: 23. jul 2015. sa mobilne aplikacije

U jednom dnevnom meniju pronašao sam čak 2 ljuske od oraha. Konobarica ne zna kako su došle u hranu. Neću više jesti u ovom restoranu.

Hvala korisniku BorisP1140

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ananda gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Ananda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!