“Uvek favorit”

Kuhinje: indijska
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 28. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Malo posle otvaranja sam počela nedeljno da posećujem Anandu. Apsolutno sve je savršeno. Od sendviča do slatkiša. Dnevni meni se mora probati. Sve u restoranu im je domaća hrana. Genijalci. Prvo mesto koje ću da posetim kad se budem vratila. Pozdrav kuvarima i konobaricama. <3

Hvala korisniku Marianne W
Napišite komentar

Komentar je napisan: 17. januar 2017.

Svaka poseta ovom restoranu je bila iznenađenje - toliko novih ukusa i boja da sam zadivljena. Veoma maštoviti menu, zdrav način pripreme i divna attmosfera. Uvek se rado vraćam tamo.

Hvala korisniku Natanbe
Komentar je napisan: 13. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Sjajan restoran, sa sjajnom hranom... Sve preporuke za sve vegane... Takodje sirovi petak (Marina Grubić).. Za sve ljubitelje veganske ishrane...

Hvala korisniku Jovana Z
Komentar je napisan: 24. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Preporučila bih ovaj restoran svima koji su u postu, jer je hrana PREUKUSNA. Usluga je divna, osoblje ljubazno. Videcemo sd i nakon posta jer cu se u ovaj restoran sigurno vratiti!

Hvala korisniku Maja B
Komentar je napisan: 1. oktobar 2015.

Veganski restoran, koji funkcioniše po principu dnevnih menija (i još ponečeg). Odlične veganske kombinacija naizgled nespojivih jela. Neki neobični i interesantni ljudi...

Hvala korisniku Milan0206968

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ananda gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Ananda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!