“Super”

Rangiran na 15. mestu od 315 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: indijska
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 26. april 2017.

Odlično mesto sa veganskom hranom kada želite pojesti nešto ukusno i lagano. Porcije su dobre i ako neko misli da se ne može najesti od veganske hrane, grdno se vara.

Hvala korisniku gost23320

Komentar je napisan: 28. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Malo posle otvaranja sam počela nedeljno da posećujem Anandu. Apsolutno sve je savršeno. Od sendviča do slatkiša. Dnevni meni se mora probati. Sve u restoranu im je domaća hrana. Genijalci. Prvo mesto koje ću da posetim kad se budem vratila. Pozdrav kuvarima i konobaricama. <3

Hvala korisniku Marina_Bla
Komentar je napisan: 17. januar 2017.

Svaka poseta ovom restoranu je bila iznenađenje - toliko novih ukusa i boja da sam zadivljena. Veoma maštoviti menu, zdrav način pripreme i divna attmosfera. Uvek se rado vraćam tamo.

Hvala korisniku Natanbe
Komentar je napisan: 13. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Sjajan restoran, sa sjajnom hranom... Sve preporuke za sve vegane... Takodje sirovi petak (Marina Grubić).. Za sve ljubitelje veganske ishrane...

Hvala korisniku JovanaZ47
Komentar je napisan: 24. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Preporučila bih ovaj restoran svima koji su u postu, jer je hrana PREUKUSNA. Usluga je divna, osoblje ljubazno. Videcemo sd i nakon posta jer cu se u ovaj restoran sigurno vratiti!

Hvala korisniku Maja B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ananda gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Ananda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!