“Novo iskustvo za jednog Bosanca”
Komentar o hotelu Ananda

Ananda
Rangiran na 15. mestu od 343 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: indijska
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 7. maj 2017.

S obzirom da sam odrastao na bureku i cevapima ovo je bilo extra zanimljivo iskustvo za mene i porodicu. Hrana odlicna , ukusna, lijepa za oko. Sve pohvale za ovaj restoran i za one koje misle da se nece moci najesti ako nema mesa, varaju se :)

Datum posete: maj 2017.
3  Hvala korisniku AdoAmela

Komentar je napisan: 26. april 2017.

Odlično mesto sa veganskom hranom kada želite pojesti nešto ukusno i lagano. Porcije su dobre i ako neko misli da se ne može najesti od veganske hrane, grdno se vara.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku gost23320
Komentar je napisan: 28. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Malo posle otvaranja sam počela nedeljno da posećujem Anandu. Apsolutno sve je savršeno. Od sendviča do slatkiša. Dnevni meni se mora probati. Sve u restoranu im je domaća hrana. Genijalci. Prvo mesto koje ću da posetim kad se budem vratila. Pozdrav kuvarima i konobaricama. <3

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Marina_Bla
Komentar je napisan: 17. januar 2017.

Svaka poseta ovom restoranu je bila iznenađenje - toliko novih ukusa i boja da sam zadivljena. Veoma maštoviti menu, zdrav način pripreme i divna attmosfera. Uvek se rado vraćam tamo.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Natanbe
Komentar je napisan: 13. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Sjajan restoran, sa sjajnom hranom... Sve preporuke za sve vegane... Takodje sirovi petak (Marina Grubić).. Za sve ljubitelje veganske ishrane...

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku JovanaZ47

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ananda gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Ananda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!