“Brzo i ukusno”

Rangiran na 15. mestu od 315 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: indijska
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 14. jul 2017.

Sjajna opcija za vegane. Omiljeni su nam njihovi deserti ali volimo često i dnevni meni. Super je što možete da uzmete hranu za sve prilike, kolačiće, kreme od integralnog pirinča sa malinom i čokoladom za goste, dnevni meni za ručak, sendviče za put ili napitke za osveženje. Svaka preporuka, uživajte!

1  Hvala korisniku Dolores M

Komentar je napisan: 7. maj 2017.

S obzirom da sam odrastao na bureku i cevapima ovo je bilo extra zanimljivo iskustvo za mene i porodicu. Hrana odlicna , ukusna, lijepa za oko. Sve pohvale za ovaj restoran i za one koje misle da se nece moci najesti ako nema mesa, varaju se :)

2  Hvala korisniku AdoAmela
Komentar je napisan: 26. april 2017.

Odlično mesto sa veganskom hranom kada želite pojesti nešto ukusno i lagano. Porcije su dobre i ako neko misli da se ne može najesti od veganske hrane, grdno se vara.

Hvala korisniku gost23320
Komentar je napisan: 28. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Malo posle otvaranja sam počela nedeljno da posećujem Anandu. Apsolutno sve je savršeno. Od sendviča do slatkiša. Dnevni meni se mora probati. Sve u restoranu im je domaća hrana. Genijalci. Prvo mesto koje ću da posetim kad se budem vratila. Pozdrav kuvarima i konobaricama. <3

Hvala korisniku Marina_Bla
Komentar je napisan: 17. januar 2017.

Svaka poseta ovom restoranu je bila iznenađenje - toliko novih ukusa i boja da sam zadivljena. Veoma maštoviti menu, zdrav način pripreme i divna attmosfera. Uvek se rado vraćam tamo.

Hvala korisniku Natanbe

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ananda gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Ananda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!