“Rucak”

Kuhinje: indijska
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 9. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Mesto na koje se vracam stalno.. Sjajna klopa, divna ekipa koja radi.. Toplo, srdacno mesto sa extra hranom.. Klopa za svaku preporuku.. Necete se pokajati.. The Best in Novi Sad.. Po meni

1  Hvala korisniku JovanaZ47

Komentar je napisan: 23. septembar 2017.

Svaka poseta ovom restoranu je uzivanje.Odlicno spremljena zdrava hrana,uvek nesto novo,opustena atmosfera,ljubazno osoblje..savrsen mali gradski vege restoran sa sjajnom hranom.

1  Hvala korisniku NatasaT170
Komentar je napisan: 14. jul 2017.

Sjajna opcija za vegane. Omiljeni su nam njihovi deserti ali volimo često i dnevni meni. Super je što možete da uzmete hranu za sve prilike, kolačiće, kreme od integralnog pirinča sa malinom i čokoladom za goste, dnevni meni za ručak, sendviče za put ili napitke za osveženje. Svaka preporuka, uživajte!

1  Hvala korisniku Dolores M
Komentar je napisan: 7. maj 2017.

S obzirom da sam odrastao na bureku i cevapima ovo je bilo extra zanimljivo iskustvo za mene i porodicu. Hrana odlicna , ukusna, lijepa za oko. Sve pohvale za ovaj restoran i za one koje misle da se nece moci najesti ako nema mesa, varaju se :)

2  Hvala korisniku AdoAmela
Komentar je napisan: 26. april 2017.

Odlično mesto sa veganskom hranom kada želite pojesti nešto ukusno i lagano. Porcije su dobre i ako neko misli da se ne može najesti od veganske hrane, grdno se vara.

Hvala korisniku gost23320

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ananda gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Ananda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!