“Najbolji restoran :)”

Rangiran na 12. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: indijska
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Opcije za ručavanje: dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 20. decembar 2019.

Ananda je super, nemam zamerku. :) Atmosfera je prijatna, osoblje ljubazno i nasmejano, a klopa odlična. Sve što sam probala bilo je više nego ukusno. Dnevni meni je uvek sjajan, sa odličnom kombinacijom namirnica, a porcije su ogromne. Burger je super, falafel takođe, kao i sendviči.
Dodatni plus je to što su pet friendly. :)
Sve u svemu divno mesto i velika preporuka od mene za sve one koji vole dobru klopu i zanimljive ukuse. Bravo za Anandu. :)

Hvala korisniku NadaNsNs

Komentar je napisan: 18. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran. Dobra hrana. Sjajna usluga. Prijatna atmosfera
Najlepse su lazanje. Bilo bi sjajno jos da ubace vise obroka prilagodjenih ljudima na kero dijeti.

Hvala korisniku Mia R
Komentar je napisan: 20. mart 2019.

Preselila sam se u Novi sad i nisla na ovaj restoran. Osoblje predivno, nasmejano uvek. ProstoVas nateraju da se vratite koliko su ljubazni. Hrana je odlicna. Potazi su vrhunski. I burger sa crvenim pasuljem. Navratite :)

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku AdrijanaV23
Komentar je napisan: 13. novembar 2018.

Odlično i prijatno mesto, dekorisano sa pažnjom. Uvek lepa ambijentalna/jazz muzika, prijatno i ljubazno osoblje... i naravno odlična hrana :) Lepo mesto gde jedan veganski par može da ode i uživa u dobroj hrani i prijatnoj atmosferi. Moja draga i ja smo postali stalni posetioci ovog malog i lepog mesta koje ima dušu :)

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku YonaiSan
Komentar je napisan: 9. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Mesto na koje se vracam stalno.. Sjajna klopa, divna ekipa koja radi.. Toplo, srdacno mesto sa extra hranom.. Klopa za svaku preporuku.. Necete se pokajati.. The Best in Novi Sad.. Po meni

Datum posete: jul 2018.
1  Hvala korisniku JovanaZ47

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ananda gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Ananda – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!