“Proslava rodendana”

Cafe Veliki
Rangiran na 5. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: austrijska, mađarska
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 21. decembar 2019.

Sjajna kafa i slatki u cafe Velikom u samom centru Novog Sada. Prijateljice su jele krempitu koja se služi u tegli. Veoma zanimljivi i nadasve izdašno. Ja postim pa sam se odlučila za sjajan psni kolač, Tart sa dulekom(bundevom) i orasima. Prelep je kolač i zaista sam uživala. Zasiti.

Hvala korisniku StanislavaP42
CafeVeliki, Guest Relations Manager objekta Cafe Veliki, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. februar 2020.

Draga Stanislava,

Zahvaljujemo Vam što ste odvojili vreme, napisali komentar i ocenili naš restoran.
Drago nam je da Vam se sviđaju naše poslastice i nadamo se da ćete biti ponovo naš gost.

Srdačno,
Tim Cafe-Restorana Veliki

Komentar je napisan: 20. decembar 2019.

Sve pohvale vracamo se sigurno hrana ukusna ambihent prijatan usluga kvalitetna samo nemaju parking

Hvala korisniku Companion555439
CafeVeliki, Guest Relations Manager objekta Cafe Veliki, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. mart 2020.

Poštovani,

drago nam je da Vam se dopada naš restoran i usluga, hvala na oceni i recenziji.
Naša lokacija je u strogom centru grada, iz tog razloga nismo u mogućnosti da obezbedimo parking mesta.

Naš hotel poseduje parking mesta koja se dodatno naplaćuju, uvek postoji opcija da se parkirate na javnom parking prostoru koji se nalazi 100 m od restorana.

Nadamo se da Vas to neće sprečiti da ponovo budete naši gosti.

Komentar je napisan: 29. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna hrana,usluga...izuzetno lep ambijent i ljubazno osoblje. Svima bih preporycio.
See you there! Very nice place!

Hvala korisniku Rade L

Dragi Rade,

zahvaljujemo Vam se što ste izdvojili vreme da podelite svoje utiske.
Hvala na preporuci, vidimo se opet!

Tim Cafe Restorana Veliki

Komentar je napisan: 22. novembar 2019.

obroci odlicni, usluga odlicna, meni drugaciji od standarda, mogu se probati tipicno vojvodjanska jela, ja izdvajam curetinu u sosu od visanja i snenokle

Hvala korisniku SanjicaNs

Draga Sanja,

zahvaljujemo se na oceni i na vašem komentaru.
Drago nam je da vam se svidja naš meni i usluga.

Do sledećeg viđenja,

Tim Cafe Restorana Veliki

Komentar je napisan: 12. septembar 2019.

U ovom lepom i nenametljivom enterijeru ćete naići na veoma lep izbor jela tradicionalne vojvođanske kuhinje i sva su veoma ukusna.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku Nemanja017

Putnici koji su gledali informacije o mestu Cafe Veliki gledali su i

Cafe Veliki – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!