“Najneljubaznije osoblje!!!”

Rangiran na 9. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: istočnoevropska
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Moze da bude najukusnija hrana, ali kada su neljubazni konobari kao i celokupno osoblje dzabe im sve..
Pre bar godina nije bilo ovako, bili su mnogo pristojniji.. steta, mogao bi biti fin pub. Ovako samo mesto za izbegavanje!

Hvala korisniku 495nikolap

Komentar je napisan: 27. novembar 2019.

Autentican ambijent sa dominacijom drvenih povrsina i dovoljno prostora za sedenje dok se konzumira hrana (veliki stolovi i stabilne stolice). Usluga je dobra, hrana je zadovoljavajuca, cene korektne. Vraticemo se ponovo da potvrdimo pozitivne utiske i saznamo nove, nadam se jos bolje.

Hvala korisniku kanelim
Komentar je napisan: 12. septembar 2019.

Uvek volim da posetim ovo mesto, nekako je jedno od pubova sa tradicijom u Novom Sadu. Uz dobru klopu i pivo, možete da uživate u večernjim časovima.

Hvala korisniku tanja221
Komentar je napisan: 1. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana je sjajna, mi smo izabrali burger i klub sendvic. Sveze, toplo, ogromne porcije. Osoblje vrlo ljubazno. Brzo smo usluzeni, bez obzira na gužvu. Sve pohvale!

Hvala korisniku Navigate817166
Komentar je napisan: 20. avgust 2019.

Hrana crveno pivo i ambijent, sve je odlicno, sve preporuke.
Osoblje je na nivou, svaka cast, jedno mesto koje treba posetiti u Novom Sadu.

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Snežana V

Putnici koji su gledali informacije o mestu The Camelot gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Petrovaradin, Novi Sad

The Camelot – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!