“Užas božiji!”

Rangiran na 30. mestu od 372 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: istočnoevropska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Jelo koje sam naručio je bilo zagorelo, trvrdo kao kamen, neslano, neukusno,nije moglo da se jede, i druga naručena jela su bila problematična. Porcija roštilja se služi na drvenim iskrzanim tacnama, a prilog je samo kuvani krompir, otužno. Ćup za čorbu razlupan skroz, iskrzan, čorba loša. Konobar korektan. Osećam se pevareno, i još imam mučninu.

1  Hvala korisniku Musterija123

Komentar je napisan: 21. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent u maloj sali lep i topao. Svirci - odlični!

Velika sala je puna kiča, ne zna se da li je kineski restoran ili srpski.

Hrana: veliko razočaranje... ćevap tvrd i žilav, kvrgav, suv... lepinja stara, hladna... krompir tvrd kao đule, ispečen u prošlom veku. Očaj. Pečena paprika neslana.

Jedino što je bilo dobro na stolu večeras je kajmak.

Jelovnik šaren, pizze, ribe, roštilj... ne verujem restoranima koji nude sve.

Sokače me neće skoro videti. Sorry.

1  Hvala korisniku 807danicak
Komentar je napisan: 23. septembar 2019.

Interesantna basta, konobar ljubazan i profesionalan, teleca corba odlicna a hrana je ukusna i porcije su taman kako treba. Preporucujem ustipke, dimljena mesa i pirotske cevape kao i jela pod sacem. Za ovaj rucak moja ocena je 4- Treba osveziti posudje tj zameniti novim, dodati nove malo modernije poslastice tipa "trilece" i "cizkejk" i vise obratiti paznju na cistocu i higijenu kao i brzinu usluge jer se hrana dugo ceka.

Hvala korisniku kanelim
Komentar je napisan: 21. septembar 2019.

Restoran koji je nekad bio u vrhu ponude i ponos Novog Sada. Sada osim ambijenta i enterijera koji je upecatljiv nije ostalo nista osim stare slave.. Hrana koja je spremljena kao od bede, spore usluge i vecitog cekanja, a ne daj boze da trazite gotovinski racun... ponekad mi se cinilo da je u pitanju osoblje restorana ali kada sam video da "gazdarica" potpuno nezainteresovano sedi i ne reaguje na prituzbe posetilaca sve mi je bilo jasno...

1  Hvala korisniku 428mladenp
Komentar je napisan: 8. septembar 2019.

Hrana užasna...
1. Ukus nikakav
2. Porcije male
3. Pola od mesa što dobijete su koske i koža (jagnjetina)
Nikad ali bukvalno nikad vise...

Hvala korisniku Expedition708830

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sokace gledali su i

Novi Sad, Vojvodina

Sokace – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!