“Project 72”
Komentar o hotelu Project 72 Wine&Deli

Project 72 Wine&Deli
Rangiran na 1. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Sumornu i hladnu nedelju je popravio Branislav i cheescake. Da se ne naljute rolnice od spanaca i sira, salata od tikvica i pilece rolnice... ali cheescake je ucinio da ova tmurna nedelja postane junsko prepodne. Dosli da "čalabrcnemo" a sad ne znam kako cemo do kola da se otkotrljamo. Vidimo se opet uskoro!

Hvala korisniku Dusan P

Komentar je napisan: 6. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Bili smo ovde pre dve godine i kvalitet je i dalje na nivou. Sve je bilo savršeno, hrana, gostoprimstvo i saveti konobara oko izbora hrane. Hvala, doći ćemo opet iz Bg.

Hvala korisniku 41damirk
Komentar je napisan: 30. septembar 2020.

Interesantan ambijent, ljubazno osoblje prijatna atmosfera. Odlična prezentacija hrane i vina. Sve pohvale za manire i vladanje konobara, pomenula bih Igora koji je učinio da naše veče bude još ugodnije. Sve pohvale za project72.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku 374jasminaa
Komentar je napisan: 19. jul 2020.

Za pocetak ambijent je ukrasen sa velikom kolicinom detalja i oduzima svaku rec, konobari opisuje sve vrsta vina opsirno i hranu jako su posveceni prema musterijama sto me je jako odusevilo. Hrana izvrsna sve preporuke...

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku dacajankovic
Komentar je napisan: 28. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Hvala na divnom ugodjaju mladom gospodinu Branku,prvi put smo bili kod vas u restoranu,predstavio nam je vas koncept I meni u punom sjaju☺️Probali smo hobotnicu koja je bila fantasticna,preselili se odnedavno u kraj,tako da cemo se druziti☺️Svaka preporuka☺️Zeljko I Aleksandra

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku 166saskas

Putnici koji su gledali informacije o mestu Project 72 Wine&Deli gledali su i

Project 72 Wine&Deli – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!