“Razočarani !”

Restoran Terasa
Rangiran na 15. mestu od 373 Restorani u Novom Sadu
Kuhinje: italijanska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opis: Nalazi se na platou Petrovaradinske tvrđave, pored čuvenog sata, odakle se pruža jedinstven pogled na Dunav i grad. Ambijient i ponuda hrane su prilagodjeni najrazličitijim ukusima - pizze, paste, bifteci, kao i veliki izbor poslastica

Jako razočarenje od strane zaposlenih gde su mi predložili da tihog ,mirnog ,malog i dresiranog psa Francuza vežem ispred zimske bašte da me čeka kao siroče dok mi jedemo i ostavljamo pare istom restoranu ! Dovoljno je bilo da kažu kao nisu pet friendly. Puno pozdrava za restoran pored Staru Dalmaciju ❣️

Hvala korisniku IskusniPutnik125

Posetili smo restoran u nedelju posle podne, vreme je bilo lepo i guzva je bila kao sto samo ocekivali. Hostesa se potrudila i pronasla nam sto (jedva) maksimalno su ljubazni svi sa kojima smo bili u kontaktu. Porucili smo pohovanu curetinu u sosu od borovnice i mogu reci da nista ukusnije nisam probala ,ako dolazite u ovaj restoran obavezno to probajte. Takodje smo uzeli i rolovanu piletinu ona je fenomenalna ali svakako je najveci utisak ostavila curetina. I krempita je vrhunska, ja sam po struci poslasticar i iz tog ugla receno ovo morate da probate.

Hvala korisniku 844marijap
Komentar je napisan: 4. avgust 2020.

Biftek savršen, savršeno sočan i mek. Pomrfrit odličan, možda čak najbolji u gradu. Sir sa voćnim pekmezom savršenstvo. Atmosfera vrhunska kao i pogled. Osoblje ljubazno i zabavno. Definitivno velika preperuka.

Hvala korisniku Artista1503
Komentar je napisan: 10. mart 2020.

Pozicija savrsena , kada ne pricas mozes da odmoris pogled na lepu panoramu Grada .
Prosetajte po Tvrdjavi , obidjite brojne galetije mozda kupite sliku ili nesto slicno suvenircicu .
Muzej treba videti a poseban dozivljaj je poseta varadinskim katakombama, oseticete moc Tvrdjave .

Hvala korisniku GoPlaces20486330434
Nikola_Dimic, Public Relations Manager objekta Restoran Terasa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. mart 2020.

Hvala vam na afirmativnom komentaru, nadamo se da ćete i dalje biti naš gost.

Srdačan pozdrav

Komentar je napisan: 20. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Rucak je bio odličan, a najvise nam se svidjela Krempita je za 10+, preporucio bih Pizzu Madjarica odlicna kao i čorbu goveđu.

Hvala korisniku DadoV18
Nikola_Dimic, General Manager objekta Restoran Terasa, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. novembar 2019.

Poštovani Dado,

Hvala vam puno na lepim rečima, celom kolektivu puno znači vaš pozitivan feedback.
U nadi da ćemo vas videti ponovo, srdačno vas pozdravljamo.

Terasa team

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Terasa gledali su i

Novi Sad, Vojvodina
Novi Sad, Vojvodina

Restoran Terasa – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!