Komentar je napisan: 16. februar 2017.

U Turskoj, Marmaris, ovakvi hoteli imaju 3*, valjalo bi malo da porade na mnogočemu, ipak 5* znači vrh, a ovde to nije baš slučaj ako ćemo realno. Valjalo bi da obezbede prenos kofera od parkinga do recepcije i do soba, bolju zvučnu izolaciju da baš i ne moram čuti šta onaj iza zida radi i slične sitnice

Datum boravka: februar 2017.
Hvala korisniku GoranJ267
Komentar je napisan: 16. februar 2017.

Hotel u samom centru, svima prepoznatljiv za lako postizanje dogovora za sastanak,. Lobi je malo mracan za rad, ali odise duhom proslog vremena za koje smo svi vezani.

U ovom hotelu ima soba u kojim lepo mozete raditi, spustiti se do spa centra na relaksaciji, a blyu je i centar grada pa je i to dozvoljeno istrazivati

Datum boravka: februar 2017.
Hvala korisniku petrovicemilija
Komentar je napisan: 17. januar 2017.

Potrebno renoviranje.5 zvezdica ???? Jedno recju: SMESNO !!! Mozda je nekada bio hotel sa 5 zvezdica ali zasao je u godine. Obisao sam puno hotela sa 4 ili 5 zvezda i hotel park po mom misljenju ne zasluzuje vise od 3 zvezde.

Datum boravka: april 2016.
1  Hvala korisniku Pedja1975
Komentar je napisan: 6. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Proveli smo samo jedno vece I jako se razocarali. Ne znam kako u Srbiji daju zvezdice ali u svetu je 5 zvezdica ozbiljna prica. U ovom hotelu je sve staro: kreveti, zavese, namestaj, TV za muzej, tus kabina se jedva zatvara, nema ketlera za kafu, voda... Mislim, ko je bar jednom posetio hotel sa 4* zna o cemu pricam.
Mislim, hotel je ogroman, nije los, samo treba imati zvezdica koliko zasluzuje a to je 3.

Datum boravka: januar 2017.
1  Hvala korisniku Milica K
Komentar je napisan: 18. april 2016.

Hotel koji nikako ne odgovara pet zvjezdica ali za prenoćiti je skroz ok......sobe solidne....uredne...hrana za doručak ukusna ali bi mogla biti raznovrsnija......cijena povoljna......blizu centra....

Datum boravka: april 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku tamarabrezicevic