Najniže cene boravka
Rezervišite po najnižoj ceni sa ovih sajtova
Booking.com77 US$
eDreams77 US$
Agoda.com77 US$
Tripadvisor77 US$
StayForLong
Cene pružaju naši partneri i one predstavljaju cene sobe po noćenju, uključujući sve poreze i naknade kojih su naši partneri svesni. Više detalja potražite od partnera.
Komentar je napisan: 6. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Veliki, stari i neodržavani hotel. Apartman maksimalno iskorišćen (raspad). Hidromadažna kada u kupatilu prljava, a kada zovete recepciju i žalite se, dođe sobarica i raspravlja se sa vama nadmeno kako je voda puna kamenca i zato u vodi pliva nešto crno i kako se do sada nije niko žalio i šta ima da punim kadu :-D :-D :-D. Na recepciji vam kažu da je dotučak do deset dođete oko 15 do deset restoran zatvoren i konobar vam ponudi opciju da će da zamoli kuvara da vam isprži jaja :-D :-D :-D. Spa nikad manji i nikad puniji i ne baš sređen zato što je za male pare dozvoljeno ljudima sa strane da dolaze. Sve u svemu jednom i nikad više!

Datum boravka: septembar 2016.
Hvala korisniku 1979ORO
Komentar je napisan: 17. maj 2017.

Hotel Park sam posetila vise puta. Volim u njega da dolazim zato sto je otmen, prelep i nudi bezbroj sadržaja. Prvo sam ulaz je velelepan a hod po crvenom tepihu zaista nezaboravno iskustvo. Sam hol je prelep i ogroman za odmor uz pice i drustvo. Posto volim sport i upražnjavam isti wellness sa teretanom je odličan , kao i božanstvene spa varijante, sauna ( masaže).Bazeni su nešto što od srca toplo preporučujem. Posebno ujutru kada nema nikog i tada je osećaj fantastičan. Osoblje je izuzetno ljubazno i predusetljivo. Sam hotel je udaljen od centa grada a opet blizu. Peske stizete u centar za oko 15 min.

Datum boravka: maj 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku StanislavaP42
Komentar je napisan: 19. april 2017. sa mobilne aplikacije

Blizu Centra, Taxiem ili pesaka, mirno, Bazen, Wellness, dorucak fenomenalan, Sobe velike i ciste, parking za Auto bez dodatne naplate, osoblje prijatno, veliki Hol za Picence ili Cigaru. Sve u svemu samo mogu da preporucim.

Datum boravka: april 2017.
Hvala korisniku vid-adventure
Komentar je napisan: 4. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Soba 332 , gleda na ulaz u diskoteku, koja je ispod prozora, do 7 ujutro se cuje iritantna muzika, taksisti trube, cekaju musterije na ulazu, deca urlaju, tako da nikako nije moguce spavati, ni sa zatvorenimm prozorima. U kupatilu ima velikih buba. Ostalo ne mogu da komentarisem jer nisam zelela da ostanem duze.

Datum boravka: mart 2017.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
1  Hvala korisniku MajaS1625
Komentar je napisan: 27. februar 2017.

Hotel Park sam posetila vise puta i uvek sam se lepo osecala.Kvalitet usluge je bio odlican ,ljubazno osoblje i uvek na raspolaganju za pomoc.Hotel je u samom parku prelepom za setnju i odmor.Inace do centra grada Novog Sada potrebno je deset minuta hoda ,sve je blizu.U hotelu ima wellness sa teretanom koji je odlican!!! Ali imate i otvorene bazene leti odma kod hotela cak neke sobe i gledaju na njih....cisto i lepo.veliki olimpijski bazen i srednji i mali bazen...lepo je-Hrana u hotelu je dobra a porcije su odlicne da se lepo najedete! Mnoge poznate licnosti su bas ovde odsedali ! odlican hotel za odmor.

Datum boravka: mart 2016.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku AleksandraM2985