“Prelepa bašta pored Dunava”
Komentar o hotelu Piknik, Bar & Restoran

Piknik, Bar & Restoran
Rangiran na 55. mestu od 374 Restorani u Novom Sadu
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 4. septembar 2017.

Ono zbog čega često biram Piknik je definitivno njihova divna, velika bašta, sa puno različitih kutaka za sedenje, pod prelepim visokim drvećem, na Dunavu... Zbog toga najviše volim da dolazim leti, mada je i enterijer zanimljiv, u stilu modernijeg salaša... Hrana može biti zanimljiva, ako imate sreće da poručite nešto zanimjivo (ćuretina sa mlincima i piletina sa mlincima u sosu sa lukom i jabukama su moja preporuka), dok se u drugom slučaju možete razočarati prosečnošću. Usluga je uglavnom korektna, mada mi se čini da zavisi od doba dana kada dođete, ponekad je osoblje malo nezainteresovano... Atmosfera je prijatna, prostor bašte je velik pa zapravo sami kreirate svoju atmosferu, niste previše upućeni na druge goste.
Piknik je odličan izbor za parove koji žele romantičnu atmosferu, kao i za porodice sa decom (imaju igralište i veliki prostor za igru) i za velika društva...
Sve u svemu, svakako treba posetiti.

Hvala korisniku StefaniD76

Komentar je napisan: 4. septembar 2017.

Kada smo supruga I ja dosli na neobaveyni rucak , prvo bacise unutra u cosak iako je bilo mest ai napolju , hranu smo cekali citav sat , dosta ej neuredno ..jedino je dobra poyicija I nista vise ...katastrofa

Hvala korisniku vesnaboba2004
Komentar je napisan: 26. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Porodicni rucak iz pakla. Sto na suncu, nedovoljan broj postavljenih mesta (iako je ugovoreno drugacije), negodovanje osoblja kada se bilo sta trazi (suncobran, stolica za bebu...). Ovo je bila druga pruzena sansa ovom lokalu zbog lepe lokacija. Protracena. It's not worth your time.

1  Hvala korisniku GSlobodan
Komentar je napisan: 9. avgust 2017.

ljubazno osoblje, igraliste za decu odlicno u letnjem periodu, pogled na Dunav. ono sto nas je razocaralo ,definitivno je hrana. Tri puta smo dolazili misleci, mozda je nesto poslo naopako ali bas tri puta da hrana bude losa...to vec nije slucajnost. Riba -smudj-gumen,star...krompir-nista bolji. Corba premasna i preslana, pileca krilca bezukusna...Verujte ,ja bih sve to kuci bolje napravila..ipak tamo treba da rade profesionalci s obzirom da je restoran na glasu a i cene su kao i na drugim mestima,prema tome,moze to mnogo bolje. Takodje nemojte se iznenaditi kada na racunu vidite da naplacuju hleb sto se retko vidja u restoranima u Srbiji

1  Hvala korisniku Dragana N
Komentar je napisan: 9. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Od zadnje posete proslo oko godinu dana od lepih secanja ostao ambijent i pogled na dunav,dobra zabava za malu decu, e sad usluga je katastrofa menadzerka u stalnoj raspravi sa osobljem,konobari ne zaintersovani ko ulazi u restoran i bastu,kvalitet hrane ni blizu od prosli put,promenjen meni i dosta je konfuzan,promenjene cene i to visestruko, onako osrednje sve u svemu al treba im dati sansu mozda je bio samo los dan

Hvala korisniku Jovan M

Putnici koji su gledali informacije o mestu Piknik, Bar & Restoran gledali su i

Piknik, Bar & Restoran – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!